Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 4-8 » Dzień Bezpiecznego Internetu 2023

Dzień Bezpiecznego Internetu 2023

Dzień Bezpiecznego Internetu 2023 przypada na 7 lutego, ale jego obchody w formie realizowanych w całej Polsce lokalnych inicjatyw edukacyjnych zaplanowane zostały aż do końca marca 2023.

W naszej szkole na lekcjach informatyki i godzinach wychowawczych będą prezentowane filmy i lekcje on-line przygotowane przez DBI. Uczniowie klasy 6d i 7b w czwartek 9.02 zaprezentują spektakl dla uczniów klas 4-7. W salach informatycznych i na korytarzu przygotowano tablice z materiałami informacyjnymi. Uczniowie klasy 4a wykonają  lapbooki. Podejmowane działania mają na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu uczniów do zasobów internetowych oraz promocja pozytywnego wykorzystania internetu.

Nauczyciele informatyki

Udział nauczycieli w Gali Dnia Bezpiecznego Internetu, która odbyła się 7 lutego w godzinach 11:00-15:00 w Teatrze Palladium w Warszawie.