"Bąble" z wizytą w klasie II f

piątek, 24 marca 2017
 Dziś, 24 marca, "Bąble" zrobiły wielki krok w karierze szkolnej. Poszliśmy do Szkoły Podstawowej do sali lekcyjnej klasy IIf. Z pewnością sama droga korytarzami szkoły było dla nich wielkim przeżyciem.

Zakończenie akcji UNICEF "Wszystkie Kolory Świata"

piątek, 24 marca 2017
 W naszym przedszkolu akcja UNICEF ,,Wszystkie kolory świata" została przeprowadzona w okresie od 01.02.2017 r. do 28.02.2017 r. W akcję zostały włączone wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami. Na konto Unicef przekazaliśmy kwotę 320 zł.

"Dziecko w świecie gier komputerowych" - prezentacja dla przedszkolaków

czwartek, 23 marca 2017
 Dziś po śniadaniu do naszego przedszkola przyszła funkcjonariuszka z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Tematem spotkania była lekcja edukacyjna o bezpieczeństwie w internecie.

Wiosenny Pokaz Mody - Wiosna 2017

wtorek, 21 marca 2017
 Dzisiejszego dnia po czerwonym dywanie, w światłach reflektorów  przemaszerowały wszystkie przedszkolaki. W barwnych strojach i z ciekawymi, wiosennymi rekwizytami wspólnie witaliśmy Wiosnę w pierwszym dniu jej panowania.

"Moje zainteresowania" - prezentacja Kacpra

wtorek, 21 marca 2017
 20 marca poznaliśmy zainteresowania Kacpra. Przygotował on wraz z Mamą bardzo ciekawą prezentację o rasach psów. PEREŁKI wysłuchały ciekawostek o największych, najmniejszych i najszybszych psach oraz obejrzały pokaz slajdów.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami
do aktywnego udziału w ekologicznej akcji
SELEKTYWNA ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH
organizowanej przez naszą placówkę.
Zbieramy: makulaturę, puszki aluminiowe, baterie, zepsute telefony komórkowe, niepotrzebne płyty CD.
Akcja potrawa do końca marca 2017r.
Celem akcji jest kształtowanie świadomości dzieci, podnoszenie ich ekologicznej kultury,
a także upowszechnianie pozytywnych wzorców zachowań wobec środowiska naturalnego.
W związku z organizowaniem zbiórki w naszym przedszkolu , prosimy Rodziców o przynoszenie surowców do nauczycieli poszczególnych grup.