„Święci są wśród nas” - przedstawinie.

wtorek, 25 listopada 2014
Z okazji minionej Uroczystości Wszystkich Świętych uczniowie z Koła Religijnego przygotowali przedstawienie pt.: „Święci są wśród nas”. więcej

Dietetyk w przedszkolu?

czwartek, 20 listopada 2014
 5 listopada w grupach KORALIKI I BURSZTYNKI odbyło się spotkanie z Panią DIETETYK- mgr inż. Małgorzatą Mańko w ramach realizacji programu zdrowotnego- Akademii Zdrowego Przedszkolaka.

"Święto dyni" w Muszelkach i Szafirkach

poniedziałek, 10 listopada 2014
 W czwartek 30 października, w naszym przedszkolu, dzieciaki brały udział w różnorodnych zręcznościowych „dyniowych" konkursach.

Aby ogród był piękny wiosną - sadzimy cebule kwiatów

niedziela, 2 listopada 2014
 Dziadkowie Franka z grupy "Bąbelków" - przekazali w nasze ręce sześć opakowań cebul wiosennych kwiatów: hiacyntów, tulipanów, krokusów i żonkili.
                 Z całego serca dziękujemy
           Państwu Barbarze i Zdzisławowi
                           Ciążyńskim
             za zachwycający widok kwitnących
              kwiatów w wiosennym ogrodzie!!!

Odsłona III "Rodzice w przedszkolu" - mama Pawła

sobota, 1 listopada 2014
 Kolejną, "odważną" osobą w projekcie "Rodzice w przedszkolu" była p. Urszula - mama Pawła. Przyszła do nas z książką o Małym Bolku i z plastikowym, zielonym rekwizytem (przedmiot widoczny na zdjęciach).