Odsłona II "Rodzice w przedszkolu" - tata Adama i Tata Olka

czwartek, 23 października 2014
 Dziś, 23 października, ok. godz. 10.00 rano przed głównym wejściem do przedszkola stanęły dwa pojazdy: motocykl Yamaha Virago i quad w maskujących barwach. Ich właścicielami są odpowiednio: tata Adama i tata Olka. Panowie zaproponowali swoją wizytę w przedszkolu. W tym przypadku są to "Ojcowie w przedszkolu".

"Zdrowie w bajce" - przedstawienie "Sałatka wariatka"

wtorek, 21 października 2014
 Dziś, 21 października,W Sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo odbył się przegląd autorskich przedstawień „Zdrowie w bajce". Dzieci z grup Muszelki i Szafirki wzięły w nim udział występując na wielkiej scenie Ratusza z przedstawieniem pt. „Sałatka wariatka".

GŁOSUJCIE NA NASZ FILM W KONKURSIE PROGRAMU AQUAFRESH !!!

poniedziałek, 20 października 2014
 Od 22 października wszyscy internauci (nasi Ludzie!) mogą zagłosować na film-reportaż z bicia rekordu Guinnessa na największa liczbę przedszkolaków równocześnie myjących zęby. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia i oddania głosu! Zachęcajcie Rodzinę, Przyjaciół i Ich rodziny, Współpracowników i Sąsiadów.
Dla zwycięskich placówek z największą liczbą głosów czekają cenne nagrody !!! Pomóżcie nam je zdobyć oddając swój głos TUTAJ!!!

Kolejna edycja projektu "Rodzice w przedszkolu" rozpoczęta

czwartek, 16 października 2014
 Bez uroczystego przecinania wstęgi i bez pokazu sztucznych ogni wizytą p. Michała Machnackiego - taty Pawła - rozpoczęliśmy w "Bąbelkach" realizację pomysłu zapraszania do przedszkola członków rodzin przedszkolaków.

Pasowanie na przedszkolaka

poniedziałek, 6 października 2014
 Dementujemy pogłoskę, jakoby pasowanie było świętem przedszkolaków, które w tym roku po raz pierwszy zjawiły się w przedszkolu! Każde dziecko "awansowało" na tzw. wyższy poziom. Dlatego też dzisiejszego dnia wszyscy (nauczycielki też!) symbolicznie i faktycznie staliśmy się Bąbelkiem, Muszelką, Szafirkiem, Bursztynkiem, Perełką lub Koralikiem...

tutaj znajdziesz link

ZAGŁOSUJ!!!

W dniach 22 - 28.10.2014 roku można głosować!!!

Zaproś do głosowania

rodzinę,

rodziny przyjaciół,

współpracowników

sąsiadów

każdego

Zachęcamy Państwa i dzieci do udziału w gromadzeniu żołędzi. Przedszkole przyłączyło się do konkursu, dzięki efektom którego
leśnicy  będą mogli dokarmiać zwierzęta leśne zimą.
Zebrane żołędzie prosimy o pozostawianie w torbach, workach
przy zielonej, zewnętrznej tablicy informacyjnej.