Znajdujesz się w:

Przedszkole

Aktualności

"Bal w pokoiku lal" - uczniowie przedszkolakom

wtorek, 1 grudnia 2015
 To było radosne, barwne i pełne energii przedstawienie. Uczniowie klasy 2a i 2b wystąpili ze spektaklem, przygotowanym z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia pt. "Bal w pokoiku lal".
 więcej

Starostwo Powiatowe dla zdrowia najmłodszych przedszkolaków

niedziela, 29 listopada 2015
 "Powiat legionowski od kilku lat organizuje akcję "Dbam o zdrowie". W jej ramach wśród najmłodszych grup przedszkolaków uczęszczających do publicznych przedszkoli z terenu powiatu legionowskiego prowadzone są warsztaty o tematyce prozdrowotnej".
W czwartek po południu był u nas lek. dent. Julian Komarnicki z Wielospecjalistycznej Przychodni Wojskowej w Legionowie. W pogodny i swobodny sposób rozmawiał z dziećmi o tym, jak DOBRZE dbać o higienę jamy ustnej. A dodatkowo jakże pięknie rysował zwierzaki! Dziękujemy!
 więcej

Spotkanie najmłodszych przedszkolaków z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

niedziela, 29 listopada 2015
 W dniu 26 listopada w najmłodszej grupie - "Bąbelkach" - miało miejsce coroczne spotkanie z okazji Dnia Misia. Dwadzieścioro dzieci z Legionowa i pobliskich miejscowości wraz z rodzicami lub nauczycielkami wzięło udział w zabawach i zajęciach, przygotowanych specjalnie na taką okazję.
 więcej

Konkurs dla rodziców i dzieci z Legionowa, Wieliszewa, Chotomowa i Łajsk rozstrzygnięty

czwartek, 26 listopada 2015
 Siódmy już raz ogłosiliśmy konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym roku tematem prac był "Zegar". 
 więcej

Przeglad piosenki "Zdrowie w bajce"

czwartek, 26 listopada 2015
 W dniu 24 listopada Szafirki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne w Ratuszu Miejskim. Wzięliśmy udział w PRZEGLĄDZIE PIOSENKI "ZDROWIE W BAJCE". Wszystkie dzieci już wiedzą, że "Zdrowie to bardzo ważna rzecz", jak mówią słowa piosenki. Muzykę do tego utworu skomponowała nasza pani od rytmiki- Katarzyna Waszkiewicz. Słowa ułożyły: Katarzyna Waszkiewicz, Elżbieta Foszner i Agnieszka Gierczyńska.
 więcej