Internetowy teatr dla szkół (przedszkoli)

środa, 10 lutego 2016
 Biblioteka szkolna zgłosiła chęć uczestniczenia naszych uczniów w autorskim projekcie „Internetowy Teatr TVP dla szkół" realizowanym przez Telewizje Polską wspólnie z Narodowym Instytutem Audiowizualnym. Skorzystaliśmy z okazji i również obejrzeliśmy fragment spektaklu.

I jeszcze jeden bal na zakończenie Karnawału

sobota, 6 lutego 2016
 Dobrej zabawy nigdy zbyt wiele! Więc Karnawał pożegnaliśmy tańcem i muzyką. Tego dnia, jak to bywa na balu, bawiły się nie tylko dzieci ale i dorośli.

Spotkanie z panią Anią i zwierzętami futerkowymi

środa, 27 stycznia 2016
 We wtorek - 26 stycznia - przyjechała do nas dawno niewidziana pasjonatka i znawczyni wszelakich zwierząt dwu- i czteronożnych - pani Ania Ząbek.

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

niedziela, 24 stycznia 2016

W dniu 22 stycznia nasze przedszkole tętniło życiem i radosnymi emocjami aż do późnych godzin popołudniowych. Przedszkolaki gościły swoje Babcie i Dziadków z okazji Ich połączonego święta.

"Muszę to powiedzieć, chociaż jestem mały:

Babcia jest kochana a Dziadek wspaniały!"  więcej

Pokazy przedszkolaków podczas 24. Finału WOŚP

niedziela, 24 stycznia 2016
 Podczas 24. Finału WOŚP przez jakiś czas scena na sali gimnastycznej należała do przedszkolaków.