I Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

poniedziałek, 9 czerwca 2014
W poniedziałek 9 czerwca na boisku szkolnym odbyła się I Olimpiada Sportowa Przedszkolaków zorganizowana dla najstarszych  dzieci z naszego przedszkola Perełek i Bursztynków. Wielkie emocje nie opuszczały zawodników, rodziców i organizatorów.
Wizyta pracowników Nadleśnictwa Jabłonna

czwartek, 29 maja 2014
W pochmurne południe, 28 maja, najmłodsza grupa przedszkolaków oczekiwała gości z Nadleśnictwa Jabłonna. Nikt nie przypuszczał, że pojawi się sześciu umundurowanych pracowników w służbowych samochodach.
Święto Rodziny

wtorek, 27 maja 2014
W tym roku uroczystości i piknikowi Święta Rodziny towarzyszyła piękna pogoda. Na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej zgromadzili się tłumnie całe Rodziny naszych przedszkolaków. Każda grupa, w odświętnej gali, zaprezentowała swój krótki program artystyczny. Najserdeczniej jednak zabrzmiał, śpiewany przez dzieci i nauczycielki przedszkola, prosty i uroczy hit imprezy "Moja okrągła buzia...".
Reprezentanci "Bąbli" w Żłobku Miejskim

czwartek, 22 maja 2014
Od wielu lat Żłobek Miejski w Legionowie organizuje dla najmłodszych przedszkolaków spotkania pod hasłem "Rośnij zdrowo". W tym roku pojechały tam dwa "bąble" - Maciek i Miłosz.
V Legionowski Turniej Zdrowia Przedszkolaków - 14 maja 2014

środa, 14 maja 2014

Naszej największej imprezie dla legionowskich przedszkolaków, jak zwykle, towarzyszyła świetna pogoda. W tegorocznym turnieju wzięły udział drużyny z dziesięciu placówek.

Już przed godz. 10 rano  na swoje stanowiska przybyli wszyscy nasi "znajomi", którzy piąty raz są współorganizatorami turnieju. A w niedługim czasie pojawiły się dziesięcioosobowe drużyny przedszkoli miejskich oraz ich "trenerzy". Razem 120 dzieci i nauczycielek, 18 funkcjonariuszy mundurowych, harcerzy i pracowników instytucji państwowych oraz cały personel przedszkola - gospodarza imprezy. Uff... więcej