Uroczyste pożegnanie absolwentów i zakończenie roku w przedszkolu

czwartek, 22 czerwca 2017
 Były galowe stroje, tradycyjny już polonez, podziękowania i miłe słowa. Na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej miało miejsce zakończenie roku przedszkolnego.

Wspólna zabawa uczniów z kl. 2f i "Bąbli"

poniedziałek, 12 czerwca 2017
 "Kiedy znów Bąbelki przyjdą do nas? Co możemy zrobić, żeby jeszcze przyszły do nas? Będziemy się nimi opiekować!". Tego typu pytania i wiele innych pojawiło się po wspólnej zabawie najmłodszych przedszkolaków z klasą 2f na szkolnym placu zabaw.

Wycieczka do Multicentrum w Tarchominie

niedziela, 11 czerwca 2017
 Poprzez zabawę, doświadczenia fizyczne i biologiczne, tworzenie własnych konstrukcji z klocków K'Nex i kompozycji muzycznych każdy może pobudzać wyobraźnię i rozwijać swoje zainteresowania. MultiCentrum to interaktywna placówka dydaktyczna, która korzysta z najnowszych osiągnięć technologii informatycznych w celach edukacyjnych.
Jak rozmawiać z dzieckiem o śmierci?

poniedziałek, 5 czerwca 2017
Śmierć najbliższych zaburza dziecku porządek świata, wyobrażenie tego, jak toczy się życie. Śmierć rodziców burzy ten porządek w sposób kompletny. więcej

Sukces naszych reprezentantów w XII Mistrzostwach Legionowa w Biegu Przedszkolaków

poniedziałek, 5 czerwca 2017
 Dziś w Legionowie po raz dwunasty legionowskie przedszkolaki rywalizowały o zajęcie pierwszego miejsca w Mistrzostwach Legionowa w Biegach Przedszkolaków.

W dniu 27 czerwca 2017r.
o godz.17.00
serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców "nowych" przedszkolaków
na zebranie.
Podczas spotkania otrzymacie Państwo podstawowe informacje o przedszkolu i spotkacie przyszłe nauczycielki swoich dzieci. Uzyskacie też wiedzę na wasze pytania oraz obejrzycie przedszkole. Psycholog dziecięca przybliży Wam cechy rozwojowe dzieci w różnym wieku  a nauczycielki poinformują, w jaki sposób przygotować dzieci do kariery przedszkolaka.
Obecność Państwa, biorąc pod uwagę dobro dzieci, bardzo oczekiwana!!
Organizacja dyżuru wakacyjnego 2017
Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami
do aktywnego udziału w ekologicznej akcji
SELEKTYWNA ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH
organizowanej przez naszą placówkę.
Zbieramy: makulaturę, puszki aluminiowe, baterie, zepsute telefony komórkowe, niepotrzebne płyty CD.
Akcja potrawa do końca marca 2017r.
Celem akcji jest kształtowanie świadomości dzieci, podnoszenie ich ekologicznej kultury,
a także upowszechnianie pozytywnych wzorców zachowań wobec środowiska naturalnego.
W związku z organizowaniem zbiórki w naszym przedszkolu , prosimy Rodziców o przynoszenie surowców do nauczycieli poszczególnych grup.