Jesteśmy przygotowani na rozpoczęcie nowego roku przedszkolnego

poniedziałek, 1 września 2014
 Już na początku ostatniego tygodnia sierpnia nasze przedszkole - odświeżone i czyściutkie - oczekiwało dzieci. W rozpoczynającym się  się roku nieco powiększyliśmy się: mamy VI grupę "Koraliki".
Życzymy wszystkim dzieciom, ich rodzicom, najbliższym i sobie samym dobrego, radosnego roku!!
I Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

poniedziałek, 9 czerwca 2014
W poniedziałek 9 czerwca na boisku szkolnym odbyła się I Olimpiada Sportowa Przedszkolaków zorganizowana dla najstarszych  dzieci z naszego przedszkola Perełek i Bursztynków. Wielkie emocje nie opuszczały zawodników, rodziców i organizatorów.
Wizyta pracowników Nadleśnictwa Jabłonna

czwartek, 29 maja 2014
W pochmurne południe, 28 maja, najmłodsza grupa przedszkolaków oczekiwała gości z Nadleśnictwa Jabłonna. Nikt nie przypuszczał, że pojawi się sześciu umundurowanych pracowników w służbowych samochodach.
Święto Rodziny

wtorek, 27 maja 2014
W tym roku uroczystości i piknikowi Święta Rodziny towarzyszyła piękna pogoda. Na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej zgromadzili się tłumnie całe Rodziny naszych przedszkolaków. Każda grupa, w odświętnej gali, zaprezentowała swój krótki program artystyczny. Najserdeczniej jednak zabrzmiał, śpiewany przez dzieci i nauczycielki przedszkola, prosty i uroczy hit imprezy "Moja okrągła buzia...".
Reprezentanci "Bąbli" w Żłobku Miejskim

czwartek, 22 maja 2014
Od wielu lat Żłobek Miejski w Legionowie organizuje dla najmłodszych przedszkolaków spotkania pod hasłem "Rośnij zdrowo". W tym roku pojechały tam dwa "bąble" - Maciek i Miłosz.

W dniu 10 września 2014
o godz. 17.00
odbędzie się pierwsze zebranie informacyjne dla rodziców.
ZAPRASZAMY!