Próbna ewakuacja w przedszkolu

niedziela, 18 września 2016
 W myśl powiedzenia "Lepiej dmuchać na zimne" oraz w trosce o poprawę bezpieczeństwa dzieci - w dniu 16 września o godz. 10.00 w naszym przedszkolu zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku przedszkola.  Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji - szybkiej, zorganizowanej i pozbawionej elementów paniki. Cała akcja przeprowadzona była szybko, bezpiecznie i sprawnie.

Koncert Zespołu Puch Puch

niedziela, 18 września 2016
 W czwartek, 15 września, rozpoczął się kolejny całoroczny cykl spotkań muzycznych z Zespołem Puch Puch - czyli z Mariuszem i Bogdanem.

Labolo - doświadczanie przez eksperymentowanie

wtorek, 13 września 2016
 "Labo Odkrywcy to autorski program edukacyjny, w czasie którego dzieci interaktywnie, za pomocą bezpiecznych doświadczeń, odkrywają prawa i zjawiska otaczającego świata oraz w przystępny sposób otrzymują odpowiedzi na najbardziej nurtujące je pytania."
Dziś zaczęliśmy od...mydła.

"Szczęśliwego, nowego roku" w przedszkolu

wtorek, 6 września 2016
 Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy kolejny rok przedszkolny. Dzieci powróciły do czystych, odnowionych sal a na "Koraliki" czekała szczególna niespodzianka - powiększona sala z wewnętrzną łazienką. Wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom placówki życzymy szczęśliwego "nowego roku" w przedszkolu.
Drodzy Rodzice!
W dniu 29 września (czwartek)
o godz. 16.00
serdecznie zapraszamy Państwa
na uroczyste pasowanie wszystkich dzieci na przedszkolaka!
Prosimy o kolorowy ubiór dla dzieci.
nauczycielki

Drodzy Rodzice!

Dnia 13 października (czwartek) cztery najstarsze grupy wyjeżdżają na wycieczkę do Wioski pod Kogutem w Górze Kalwarii.

W dniu wyjazdu śniadanie będzie o godzinie 8.00 a powrót dzieci do przedszkola  planowany jest ok. godz. 17.00.

Koszt wycieczki -  51 zł. Wpłaty prosimy dokonać u skarbników poszczególnych grup. Dzieci nie zabierają ze sobą żadnego prowiantu.