Upss!

piątek, 1 lipca 2016
 Upss! Ciąg dalszy nastąpi...

Szczęśliwych wakacji!

piątek, 1 lipca 2016
 Wszystkim "naszym" dzieciom i ich rodzinom życzymy szczęśliwych, pięknych wakacji! Czekamy na Was w przedszkolu!

Nadszedł koniec... przedszkolnego roku

piątek, 1 lipca 2016
 Mamy za sobą rok przedszkolny 2015/2016. Uroczyste zakończenie roku miało miejsce 21 czerwca o godz. 16.00. Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej pomieściła wszystkie dzieci i rodziców.

Warsztaty teatralne zakończone miniaturą w wykonaniu dzieci

środa, 22 czerwca 2016
 "Każde dziecko posiada naturalną potrzebę wyrażania siebie w różnych formach ekspresji. Jedna z nich jest teatr, który jako sztuka łączy w sobie różne dziedziny twórczości artystycznej. Przez ostatnie 12 tygodni miałam możliwość pracować z dziećmi w jednym z legionowskich przedszkoli. Była to wielka przygoda, a zarazem ogromne wyzwanie, które wiele mnie nauczyło. Przez ten czas razem z wychowankami poznawaliśmy tajemnice związane z niełatwym zawodem aktora."

Sztuka tworzenia baniek mydlanych

sobota, 18 czerwca 2016
 Co tak naprawdę zachwyca w istnieniu bańki mydlanej? I to nie tylko dzieci ale i dorosłych? Być może jej ulotność - krótka chwila, podczas której daje się podziwiać. W środę przed budynkiem przedszkola braliśmy udział w pięknym pokazie.
Informujemy, że dzieci, które nie zgłoszą się na dyżur wakacyjny do Przedszkola Miejskiego nr 2 w Legionowie do dnia 17 sierpnia 2016r.  bez poinformowania o późniejszym korzystaniu z dyżuru zostaną skreślone z listy przyjętych.
W dniach 29, 30 i 31 sierpnia 2016
o godz. 17.00
odbędą się spotkania adaptacyjne
dla "nowych" przedszkolaków
i ich rodziców.
Serdecznie zapraszamy!
Prosimy o zabranie obuwia na zmianę.

Dyżur wakacyjny dla dzieci z PM2