"Inwazja" Świętych Mikołajów

wtorek, 12 grudnia 2017
 Zaczęło się! Są wszędzie. Chodzą po przedszkolu i rozmawiają z dziećmi. Zawsze mają coś słodkiego i wołają "HO, ho, ho!". więcej

Mikołajkowa wyprawa "Bąbelków" do Uśmicholandii

poniedziałek, 4 grudnia 2017
 Dziś "Bąble" pojechały do Uśmiecholandii. Po cichutku zaczynają się przygotowania do Świąt więc i my tego dnia bawiliśmy się "mikołajkowo".

"Muszelki" w pracowni komputerowej

sobota, 2 grudnia 2017
 W ramach programu informatyczno- przyrodniczego, 29 listopada, "Muszelki" udały się na zajęcia do sali komputerowej na terenie szkoły. Przed zajęciami dzieci zapoznały się z zasadami BHP oraz regulaminem pracy z komputerem i budową komputera.

"Światowy Dzień Pluszowego Misia" - spotkanie przedszkolaków Wieliszewa, Łajsk, Jabłonny i Legionowa

wtorek, 28 listopada 2017
 Po raz dziewiąty nasze przedszkole gościło dzieci z okazji Dnia Misia. Z przyjemnością witaliśmy dzieci z przedszkoli naszych ościennych gmin: Jabłonny, Łajsk i Wieliszewa oraz Legionowa.

Konkurs recytatorski "Dorota Gellner dzieciom"

niedziela, 19 listopada 2017
 W naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski ,,Dorota Gellner dzieciom". Głównym celem konkursu było ukazanie piękna poezji Doroty Gellner poprzez prezentację umiejętności artystycznych dzieci. W konkursie uczestniczyły dzieci sześcioletnie z placówek oświatowych z terenu miasta i gminy Legionowo.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami
do aktywnego udziału w ekologicznej akcji
SELEKTYWNA ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH
organizowanej przez naszą placówkę.
Zbieramy: makulaturę, puszki aluminiowe, baterie, zepsute telefony komórkowe, niepotrzebne płyty CD.
Akcja potrawa do końca marca 2017r.
Celem akcji jest kształtowanie świadomości dzieci, podnoszenie ich ekologicznej kultury,
a także upowszechnianie pozytywnych wzorców zachowań wobec środowiska naturalnego.
W związku z organizowaniem zbiórki w naszym przedszkolu , prosimy Rodziców o przynoszenie surowców do nauczycieli poszczególnych grup.