VI Legionowski Turniej Zdrowia Przedszkolaków

środa, 13 maja 2015
 Szósty już raz zorganizowaliśmy Turniej Zdrowia Przedszkolaków. Przed godziną 10.00, zaprzyjaźnieni od kilku lat funkcjonariusze służb, zaparkowali służbowe samochody na tradycyjnych miejscach. Z wieloma osobami pracownicy witali się serdecznymi uśmiechami - wszak widzieliśmy się rok temu. Do turnieju zgłosiło się 11 drużyn z placówek Legionowa, Łajsk i Chotomowa. Szczególnym gościem imprezy był pan Piotr Zadrożny - zastępca prezydenta.

Przedszkolaki, rodzice i pracownicy - dla Nikoli - akcja charytatywna

piątek, 8 maja 2015
 To było wspaniałe spotkanie: spontaniczne, radosne i pełne dobrych uczuć. Trudno opisać, jak bardzo przerosło ono nasze oczekiwania, choć organizatorzy nie mieli wątpliwości, że wszystko się uda. A wszystko to wydarzyło się, by wspólnymi siłami, naszą obecnością, uśmiechem i wsparciem finansowym przekazać Nikoli, uczennicy Zespołu, że jesteśmy z Nią. Nikola! Wszyscy Cię pozdrawiamy!

VI Plener artystyczny - "Teatr"

wtorek, 28 kwietnia 2015
 W tym roku tematem przewodnim Pleneru artystycznego był "Teatr" - a dokładnie bajkowe rekwizyty.

Festiwal Kwiatów i Zieleni

wtorek, 14 kwietnia 2015
mieszkańców Przystanku i okolic

17 kwietnia godz. 14.00

Życzenia Wielkanocne 2015

niedziela, 29 marca 2015
 Życzymy zdrowych, pogodnych
Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".