Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

czwartek, 19 stycznia 2017
 Dzień Babci i Dziadka to tradycyjnie jedna z większych uroczystości w przedszkolu. Przygotowania do niej są drobiazgowe a upominki dla gości przemyślane i wykonane z największą dokładnością i.... z sercem.
25. Finał WOŚP rozpoczęty

niedziela, 15 stycznia 2017

Zapraszamy już jesteśmy i działamy .

Nie może Was zabraknąć.  więcej

"Jasełka" w wykonaniu rodziców i nauczycielek

sobota, 14 stycznia 2017
 W czwartek, 12 stycznia, Rodzice i Nauczycielki z Przedszkola Miejskiego Nr 2 postanowili zaprezentować swoje umiejętności aktorskie i wystawili "Jasełka". Na scenie nie zabrakło aniołów i (dla równowagi!) diabłów, pasterzy, Maryi z Dzieciątkiem, Józefa oraz zaszczycili nas Trzej Królowie.

Bal karnawałowy Wieliej Orkiestry Świątecznej Pomocy

sobota, 14 stycznia 2017
 Właśnie zakończył się bal karnawałowy przedszkolaków, towarzyszący 25. Finałowi WOŚP. Na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej zjawiły się przeróżne postaci lecz nie tylko odpowiadające wzrostowi przedszkolaka lecz także te powyżej 150 cm. wzrostu. Cieszył nas widok osób dorosłych, które przyszły bawić się z dziećmi, posiadając karnawałowe rekwizyty.

Uroczyste Wigilie w przedszkolu

piątek, 23 grudnia 2016
 Wigilia jest szczególnym spotkaniem w przedszkolu. Przygotowania do tej uroczystości rozpoczynają się na długo przed tzw. pierwszym śniegiem. Wszyscy uczestnicy z niecierpliwością i dbałością o szczegóły oczekują na ten wyjątkowy dzień.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami
do aktywnego udziału w ekologicznej akcji
SELEKTYWNA ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH
organizowanej przez naszą placówkę.
Zbieramy: makulaturę, puszki aluminiowe, baterie, zepsute telefony komórkowe, niepotrzebne płyty CD.
Akcja potrawa do końca marca 2017r.
Celem akcji jest kształtowanie świadomości dzieci, podnoszenie ich ekologicznej kultury,
a także upowszechnianie pozytywnych wzorców zachowań wobec środowiska naturalnego.
W związku z organizowaniem zbiórki w naszym przedszkolu , prosimy Rodziców o przynoszenie surowców do nauczycieli poszczególnych grup.