W akcji UNICEF "Wszystkie kolory świata" zgromadziliśmy 485 zł.

wtorek, 3 marca 2015
 Wszystkim osobom zaangażowanym w projekt UNICEF serdecznie dziękujemy!! Dzięki Waszej pomocy przekazaliśmy 485 zł. międzynarodowej organizacji humanitarnej działającej na rzecz wyżywienia, ochrony zdrowia, ochrony przed przemoc oraz edukacji dzieci.

Zimowa Olimpiada Przedszkolaków w Szkole Podstawowej

wtorek, 24 lutego 2015
 "Dziś na drugiej godzinie lekcyjnej przedszkolaki miały WF." Nieco dziwnie brzmi to zdanie lecz jest prawdziwe!

Pomagamy dzieciom Sudanu Południowego - prezentacja i happening

piątek, 20 lutego 2015
 Ponad czterdzieści lalek rozsiadło się na wystawie w hallu przedszkola. Przyglądając się im, rzeczywiście można powiedzieć, iż pochodzą z całego świata. Ważnym uzupełnieniem wspólnej akcji charytatywnej była prezentacja oraz film o dzieciach Sudanu, przygotowane przez p. Justynę Waligórę oraz Milenę Rynkowską. Potem wszyscy udaliśmy się na spacer, by zaprezentować barwne lalki.

Wszystkie kolory świata w lalkch UNICEF

wtorek, 10 lutego 2015
 W dniu dzisiejszym z dość liczną grupą rodziców i dzieci przystąpiliśmy do akcji szycia lalek w ramach akcji UNICEF
W S Z Y S T K IE   K O L O R Y ŚW I A T A .
Była to inauguracja całego szeregu planowych i, z pewnością, improwizowanych działań, zmierzających do zebrania środków na ratowanie życia dzieci w Sudanie Południowym .

Spektakl "Tymoteusz wśród ptaków" w Teatrze "Baj"

piątek, 6 lutego 2015
 To był naprawdę udany dzień!!! O godzinie 10.30 na parking zajechały trzy autokary i 130 przedszkolaków wraz z kilkunastoosobową grupą opiekunów wyruszyło na przedstawienie teatralne "Tymoteusz wśród ptaków" w Teatrze "Baj" w Warszawie.