Uczniowie mają ferie a przedszkolaki... pełne ręce roboty

wtorek, 27 stycznia 2015
 Rzeczywiście, w przedszkolu dzieję się sporo. Pomysły powstają czasami z inicjatywy nauczycielek a często są inspirowane pytaniami lub rozmowami z dziećmi. A jak wszystkim wiadomo - dzieci mają duuuużo pytań i problemów - więc wiele jest do zrobienia.

Zwiedzamy halę Areny - siłownię, salę fitness, widownię

czwartek, 22 stycznia 2015
 Tym razem dużą część naszego czasu w Arenie poświęciliśmy zwiedzaniu. Dzięki uprzejmości trenera weszliśmy na wypełnioną ćwiczącymi siłownię i zajrzeliśmy na salę fitness. Wszyscy pozdrawiali nas serdecznie i zachęcająco. Być może kolejne spotkanie spędzimy wyłącznie tutaj, próbując swoich sił? Specjalnie dla nas otwarte zostały bramki na widownię, gdzie zasiadają kibice.

Starszaki w Arenie Legionowo

środa, 21 stycznia 2015
 Nadszedł czas, gdy to starszaki - "Bursztynki", "Perełki" i "Koraliki" - stanęły na parkiecie hali sportowej Arena. Zachęceni do rywalizacji fair play, nieco zachłyśnięci przestrzenią, wykorzystując wszelki dostępny sprzęt bawiliśmy się przez ponad godzinę.

Integracja w oranżerii, "mądre" gry komputerowe i stemplowanie czym się da

środa, 21 stycznia 2015
 Dziś w przedszkolu zaproponowałyśmy akcję "Dla każdego coś innego".  Staramy się wszyscy, by ferie zimowe pozostały w pamięci dzieci, jako czas małych szaleństw i różnorodności... Choć,  w zasadzie, przez cały rok przedszkole takie właśnie jest.

"Zima w mieście" - przedszkolaki w Arenie Legionowo

poniedziałek, 19 stycznia 2015
 Właśnie dziś, 19 stycznia, rozpoczęły się ferie zimowe. Nie wszystkie dzieciaki mogły pozostać w domu z najbliższymi lub wyjechać. Dla tych, którzy, jak co dzień, zjawili się w przedszkolu, czekał krótki spacer, niespodzianka i dużo sportowych wrażeń.