W Muzeum Narodowym w Warszawie

niedziela, 28 czerwca 2015
 25 czerwca byliśmy w Muzeum Narodowym. Każda z grup otrzymała swojego przewodnika i powędrowaliśmy cichymi, delikatnie oświetlonymi korytarzami w głąb muzeum.

Zakończenie roku przedszkolnego 2014/2015

niedziela, 28 czerwca 2015
 W dniu 24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok przedszkolny. Pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów, wierząc, iż nie zapomną czasu spędzonego w przedszkolu.

Spotkanie z Barbarą Ciemską - autorką edukacyjnych książeczek dla dzieci

piątek, 19 czerwca 2015
 16 czerwca 2015 r. w naszym przedszkolu gościliśmy panią Barbarę Ciemską - autorkę książeczek edukacyjnych dla dzieci z serii „Bezpieczny Świat", „Akademia Dobrego Wychowania", „Misie" i „Świat Uczuć". Ciekawostką jest, iż pani Barbara z wykształcenia jest architektem krajobrazu, a jej życiową pasją od kilkunastu lat jest pisanie wierszy i opowiadań dla najmłodszych, które sama ilustruje.

"Cztery Pory Roku" Gospodarstwo Agroturystyczne w Powsinie

poniedziałek, 15 czerwca 2015
 To była udana wyprawa. Wszyscy uczestnicy wycieczki, po lekkim śniadaniu, w ciągu niecałej godziny znaleźli się przed bramą. To było Gospodarstwo Agroturystyczne Cztery Pory Roku w Powsinie . Pogoda sprzyjała to świecąc słońcem to kropiąc niewielkim deszczem. Każda grupa ze swoim przewodnikiem wyruszyła na stanowiska.

wtorek, 2 czerwca 2015
 W tym roku Dzień Dziecka zorganizowaliśmy w plenerze a pogoda obdarzyła bawiących się pięknym, słonecznym dniem.