Wesołych Świąt

czwartek, 17 kwietnia 2014
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy ciepłej, miłej, rodzinnej atmosfery świątecznego czasu. Życzymy, aby optymizm tych dni zapanował w Waszym życiu prywatnym, rodzinnym i zawodowym. Niech Wam towarzyszą zdrowie, pogoda ducha i pomyślność we wszystkim.
Zabawy chustą animacyjną, metodą Weroniki Sherborne a na koniec wielkie, artystyczne zamieszanie z kordonkiem - jednym słowem "Zajęcie otwarte dla rodziców Bąbli"

czwartek, 10 kwietnia 2014
W dniu 9 kwietnia, o godz. 15.00, Bąble niecierpliwie oczekiwały na swoich rodziców. Stawili się prawie wszyscy, niektórzy byli nawet parami, przygotowani do zabaw w oranżerii a następnie do wykonania podejrzanych jajek z kordonku...(?)
Byliśmy w Teatrze "RAMPA" - 1 kwietnia

niedziela, 6 kwietnia 2014
W dniu 1 kwietnia byliśmy w Teatrze Rampa w Warszawie. Oglądaliśmy musical na motywach powieści „Mała księżniczka" F.H. Burnett.
Zajęcia i zabawy integracyjne w "Muszelkach" - 4 kwietnia

niedziela, 6 kwietnia 2014
W piątek, 4 kwietnia, gościliśmy w naszej sali koleżanki i kolegów z Powiatowego Zespołu Szkól Specjalnych w Legionowie.
Rozwiązanie przedszkolnego konkursu " Wiosenna fryzura Panny Marzanny"

niedziela, 30 marca 2014
Już po raz trzeci w naszej placówce zorganizowany został wiosenny konkurs - w tym roku "na najbardziej wiosenną, fantazyjną fryzurę" dla kukiełki zwiastującej wiosnę.

1.07 - 11.07.2014         Przedszkole Miejskie Nr 7

14.07 - 25.07.2014          Przedszkole Miejskie Nr 12

28.07 - 14.08.2014        Przedszkole Miejskie Nr 10

18.08 - 29.08. 2014      Przedszkole Miejskie Nr 6

Wpłaty na Radę Rodziców, a także na zajęcia dodatkowe w miesiącu styczniu zbierane będą w połowie i na koniec miesiąca. Dokładny termin podany zostanie wkrótce.