Warsztaty teatralne zakończone miniaturą w wykonaniu dzieci

środa, 22 czerwca 2016
 "Każde dziecko posiada naturalną potrzebę wyrażania siebie w różnych formach ekspresji. Jedna z nich jest teatr, który jako sztuka łączy w sobie różne dziedziny twórczości artystycznej. Przez ostatnie 12 tygodni miałam możliwość pracować z dziećmi w jednym z legionowskich przedszkoli. Była to wielka przygoda, a zarazem ogromne wyzwanie, które wiele mnie nauczyło. Przez ten czas razem z wychowankami poznawaliśmy tajemnice związane z niełatwym zawodem aktora."

Sztuka tworzenia baniek mydlanych

sobota, 18 czerwca 2016
 Co tak naprawdę zachwyca w istnieniu bańki mydlanej? I to nie tylko dzieci ale i dorosłych? Być może jej ulotność - krótka chwila, podczas której daje się podziwiać. W środę przed budynkiem przedszkola braliśmy udział w pięknym pokazie.

Dzieci z Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w naszym przedszkolu

sobota, 18 czerwca 2016
 W dniu 15.06.2016 r. dzieci z grupy ,,Bursztynki" odwiedzili goście - dzieci z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie wraz z wychowawcami. Wdzieliśmy udział we wspólnych zabawach i tańcach integracyjnych. Zadania, które mieliśmy wspólnie wykonać były ukryte w kolorowych balonach.

"Bursztynki" w Skierdach

poniedziałek, 13 czerwca 2016
 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka grupa Bursztynki pojechała na wycieczkę do Szkółki Leśnej w Skierdach. Dzieci dowiedziały się jak z małych nasionek powstają sadzonki drzew. Wspólnie obejrzeliśmy bajkę edukacyjną na temat: Jak dbać o zwierzęta?
"Jak nie czytam, jak czytam"

piątek, 10 czerwca 2016
10 czerwca 2016r. o godz. 10.00 nasza szkoła wzięła udział w nietypowej akcji ogólnopolskiej.
Informujemy, że dzieci, które nie zgłoszą się na dyżur wakacyjny do Przedszkola Miejskiego nr 2 w Legionowie do dnia 17 sierpnia 2016r.  bez poinformowania o późniejszym korzystaniu z dyżuru zostaną skreślone z listy przyjętych.
Dyżur wakacyjny dla dzieci z PM2
Rekrutacja 2016/2017