Dzień Ziemi w "Bursztynkach"

niedziela, 24 kwietnia 2016
 W dniu 22 kwietnia w grupie ,,Bursztynki,, rozmawialiśmy na temat konieczności segregacji odpadów oraz odpowiedzialności za środowisko przyrodnicze.

"Rymowane wierszyki" - Festiwal Dziecięcej Poezji Śpiewanej

sobota, 23 kwietnia 2016
 18 kwietnia Ratusz gościł uczestników II Festiwalu Dziecięcej Poezji Śpiewanej „Rymowane Wierszyki". Organizatorem festiwalu było Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Dom. Honorowy patronat objął Prezydent Miasta Legionowo.

"Pierwsza pomoc przedmedyczna" - profesjonalne zajęcia dla przedszkolaków

niedziela, 17 kwietnia 2016
 W środę, 13 kwietnia, nasze dzieci uczestniczyły w zajęciach pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzonych przez profesjonalnych ratowników medycznych: Martę Stradowską i Marię Wałaszewską.

"Dzieciaki Sadzeniaki" w Leroy Merlin

niedziela, 17 kwietnia 2016
 13 kwietnia "Bursztynki" pojechały do Leroy Merlin przy ul. Modlińskiej. Nie były to jednak zakupy artykułów dekoracyjnych, a tym bardziej budowlanych. Przedszkolaki pojechały tam w celach ogrodniczych.

"Szafirki " i "Koraliki" w Teatrze "Guliwer"

piątek, 15 kwietnia 2016
 12 kwietnia dzieci z grupy Koralików i Szafirków były w Warszawie. Pojechaliśmy do Teatru Guliwer na "Bajkę o deszczowej kropelce i tęczy".
Dyżur wakacyjny dla dzieci z PM2

Zapraszamy Państwa na zebranie, które odbędzie się 27 kwietnia (środa)o godz. 17.00.

Zebranie ogólne na temat

"Mały terrorysta          czyli o dziecięcych napadach złości"

poprowadzą w hallu przedszkola specjaliści - psychologowie.

Następnie odbędą się spotkania w grupach, podsumowujące osiągnięcia dzieci.

Wolne miejsca w PM2 i SP2

Rekrutacja 2016/2017