Znajdujesz się w:

Przedszkole

Aktualności

Galeria fotografii "Książka z naturą w tle"

wtorek, 15 maja 2018

 W hallu przedszkola możecie Państwo obejrzeć niewielką galerię fotografii naszych zaprzyjaźnionych fotografów. Panowie Zbigniew Oczkowicz i Czesław Karpiński tym razem przedstawili nam serię zdjęć o wspólnym tytule "Książka z naturą w tle". Aktualna tematyka. Wszak nadal maj to miesiąc, w którym szczególną uwagę poświęcamy książce i czytelnictwu. więcej

IX Legionowski Turniej Zdrowia Przedszkolaków

wtorek, 15 maja 2018
 Kolejny raz w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie funkcjonariuszy służb mundurowych, pracowników przedsiębiorstw oraz harcerzy z przedszkolakami Legionowa i gmin ościennych. Partnerami w organizacji tej cyklicznej imprezy byli: Państwowa Straż Pożarna, Straż Miejska, Przedsiębiorstwo Wodociągowo - Kanalizacyjne, Nadleśnictwo Jabłonna, Stacja Sanitarno Epidemiologiczna, Komisariat Rzeczny Policji oraz druhna i druhowie z Hufca Legionowo. 
 więcej

Projekt "Polska na ludowo"

niedziela, 6 maja 2018
 Projekt powstał przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 9 im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu. "Polska na ludowo" polega na wymianie informacji przez portal e - twinning. Każda z placówek wysyła informacje o swoim regionie np. zdjęcia. Nasze przedszkole wzięło udział w projekcie.
 więcej

Wiosenne prace "Bąbli" w ogródku

niedziela, 6 maja 2018
 Wiosna w pełni, czas więc na działania w ogrodzie. Po przygotowaniach teoretycznych "Bąble" przystąpiły do pracy w roli ogrodników. Z wielkim zadowoleniem i chęcią pieliły, siały, sadziły cebulki i kwiaty. 
 więcej

"Muszelki" i "Perełki" w Ranczo Okapi

poniedziałek, 30 kwietnia 2018
 23 kwietnia dzieci z grupy Muszelki i Perełki wybrały się do „Ranczo Okapi„ w miejscowości Dębe Wielkie. Gospodarze bardzo serdecznie nas przywitali. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i szereg różnych zabaw zręcznościowych.
 więcej

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami
do aktywnego udziału w ekologicznej akcji
SELEKTYWNA ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH
organizowanej przez naszą placówkę.
Zbieramy: makulaturę, puszki aluminiowe, baterie, zepsute telefony komórkowe, niepotrzebne płyty CD.
Akcja potrawa do końca marca 2017r.
Celem akcji jest kształtowanie świadomości dzieci, podnoszenie ich ekologicznej kultury,
a także upowszechnianie pozytywnych wzorców zachowań wobec środowiska naturalnego.
W związku z organizowaniem zbiórki w naszym przedszkolu , prosimy Rodziców o przynoszenie surowców do nauczycieli poszczególnych grup.