Znajdujesz się w:

Przedszkole

Aktualności

Zakończyliśmy akcję "Góra Grosza 2014"

niedziela, 14 grudnia 2014
 W dniach od 24 listopada do 5 grudnia dzieci i pracownicy naszego przedszkola przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza" pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.
Celem akcji było zebranie jak największej liczby drobnych monet dla dzieci z domów dziecka i zawodowych rodzin zastępczych. W naszej przedszkolnej puszce było bardzo dużo "drobniaczków" i w sumie udało się nam zebrać 140 zł i 91 gr. I dużo to i mało, lecz gdy zbierze się wszystkie "góry grosza" z całej Polski, to na pewno utworzy się z nich pokaźna suma, dzięki której uszczęśliwione będzie nie jedno dziecko.
Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom za wsparcie tegorocznej akcji. Szczególne podziękowania składam Marcinowi Wnukowi z gr. ,,Bursztynki" i Olkowi Deniziakowi z gr.,,Bąbelki" za przyniesienie największej liczby monet.

Na imieninach u Świętego Mikołaja

czwartek, 4 grudnia 2014
 Nie każdy może liczyć na tak wielu gości na swoich imieninach każdego roku jak Święty Mikołaj. Tak też było u nas w dniu 3 grudnia. Około 100 przedszkolaków z niecierpliwością oczekiwało solenizanta i wspólnej z nim zabawy.
 więcej

Wystawa konkursowa "Misiowa Chata" - prace z przedszkoli Legionowa, Łajsk, Chotomowa i Jabłonny

środa, 3 grudnia 2014
 Szóstą edycję konkursu dla dzieci i rodziców, zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, mamy już za sobą. Tematem prac była "Misiowa Chata". Do konkursu zgłoszono 66 uroczych i oryginalnych projektów z 13 placówek z Chotomowa, Jabłonny, Łajsk i z Legionowa.
OBECNIE PRACE KONKURSOWE MOŻNA OGLĄDAĆ W RATUSZU!!!
 więcej

"Światowy Dzień Rzucenia Palenia" w przedszkolu

wtorek, 2 grudnia 2014
 20 listopada w związku z Światowym Dniem Rzucenia Palenia, w grupie VI - Koraliki- odbyły się zajęcia nieco inne niż na co dzień...
 więcej

Robimy karmnik dla ptaków

wtorek, 2 grudnia 2014
 Przedszkolaki dobrze wiedzą, że należy pomagać zwierzętom przetrwać zimę. Dlatego, też grupa "Szafirki " zaprosiła tatę Mai, pana Darka, do przedszkola, aby pomógł nam wykonać karmnik dla ptaków. 
 
 więcej
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania wigilijne w następujących terminach:

18 grudnia 2014
grupa "Bąbelki" godz. 15.00
grupa "Szafirki" godz. 15.30
grupa "Perełki" godz. 16.00

19 grudnia 2014
grupa "Muszelki" godz. 15.00
grupa "Bursztynki" godz. 15.30
grupa "Koraliki" godz. 16.00
Zapraszamy...


Komunikat dla Rodziców "Bąbelków"