"Zdrowie w bajce" - przedstawienie słowno-muzyczne "Kraina zdrowia"

niedziela, 26 października 2014
 W dniu 22.10. siedem osób z grupy KORALIKI i 3 dziewczynki z grupy BURSZTYNKÓW, brały udział w VI edycji konkursu ,, Zdrowie w Bajce". Tematem przewodnim tej edycji było hasło: WIEM CO JEM. Celem konkursu było pogłębienie świadomości wśród dzieci na temat zdrowego trybu życia oraz kształtowanie postawy odpowiedzialności za własne zdrowie.

Fotoreportaż z imprezy plenerowej "Bądź lekki, jak balonik" towarzyszącej otwarciu ścieżki rowerowej

sobota, 25 października 2014
 Mimo niskiej temperatury, ok. godziny 12.00 na parkingu szkolnym od ul. Parkowej zabrał się pokaźny tłum uczestników imprezy, zorganizowanej z okazjo otwarcia odcinka ścieżki rowerowej przy ul. Kolejowej.

Odsłona II "Rodzice w przedszkolu" - tata Adama i Tata Olka

czwartek, 23 października 2014
 Dziś, 23 października, ok. godz. 10.00 rano przed głównym wejściem do przedszkola stanęły dwa pojazdy: motocykl Yamaha Virago i quad w maskujących barwach. Ich właścicielami są odpowiednio: tata Adama i tata Olka. Panowie zaproponowali swoją wizytę w przedszkolu. W tym przypadku są to "Ojcowie w przedszkolu".

"Zdrowie w bajce" - przedstawienie "Sałatka wariatka"

wtorek, 21 października 2014
 Dziś, 21 października,W Sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo odbył się przegląd autorskich przedstawień „Zdrowie w bajce". Dzieci z grup Muszelki i Szafirki wzięły w nim udział występując na wielkiej scenie Ratusza z przedstawieniem pt. „Sałatka wariatka".

GŁOSUJCIE NA NASZ FILM W KONKURSIE PROGRAMU AQUAFRESH !!!

poniedziałek, 20 października 2014
 Od 22 października wszyscy internauci (nasi Ludzie!) mogą zagłosować na film-reportaż z bicia rekordu Guinnessa na największa liczbę przedszkolaków równocześnie myjących zęby. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia i oddania głosu! Zachęcajcie Rodzinę, Przyjaciół i Ich rodziny, Współpracowników i Sąsiadów.
Dla zwycięskich placówek z największą liczbą głosów czekają cenne nagrody !!! Pomóżcie nam je zdobyć oddając swój głos TUTAJ!!!

tutaj znajdziesz link

ZAGŁOSUJ!!!

W dniach 22 - 28.10.2014 roku można głosować!!!

Zaproś do głosowania

rodzinę,

rodziny przyjaciół,

współpracowników

sąsiadów

każdego

Zachęcamy Państwa i dzieci do udziału w gromadzeniu żołędzi. Przedszkole przyłączyło się do konkursu, dzięki efektom którego
leśnicy  będą mogli dokarmiać zwierzęta leśne zimą.
Zebrane żołędzie prosimy o pozostawianie w torbach, workach
przy zielonej, zewnętrznej tablicy informacyjnej.