Już jest! Żywopłot z tui na placu zabaw!

piątek, 13 października 2017
 Kilkuletnie plany stały się faktem! Dzięki środkom otrzymanym z Nadleśnictwa Jabłonna oraz wpłatom na Radę Rodziców, dzięki zaangażowaniu grupy ludzi dziś, wzdłuż ogrodzenia na placu zabaw, posadzony został efektowny żywopłot z tui.

Dzień Nauczyciela 2017

wtorek, 10 października 2017
 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziś po południu odbyła się sympatyczna uroczystość na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej. Spotkali się tam pracownicy naszego zespołu oraz zaproszeni goście.

Uroczyste pasowanie na przedszkolaka

wtorek, 10 października 2017
 6 października 2017 po południu w hallu przedszkola odbyła się tradycyjna uroczystość przyjęcia "nowych" dzieci do społeczności przedszkolnej. W imprezie brały udział całe rodziny oraz zaproszeni goście.

Dzień uśmiechu w przedszkolu

poniedziałek, 9 października 2017
 Co roku w pierwszy piątek października przypada wyjątkowe święto - Światowy Dzień uśmiechu. W tym roku świętowaliśmy go w dniu 5 października. W radosnej zabawie towarzyszyły dzieciom dwa znajome klowny.

Ćwiczenia dla paluszków i zdrowo dla brzuszków

poniedziałek, 9 października 2017
 W piątek, 29 września, Bursztynki zrobiły owocowe szaszłyki. Dzieciaki z ciekawością i wielkim zaangażowaniem podjęły się tego smacznego wyzwania.

Tatusiów z córkami
na zabawę integracyjną
w dniu 23 października o godz. 16:30

Ogłaszamy wielki konkurs jesienny
"Najśmieszniejsza dynia"
Prace prosimy składać swoim nauczycielkom do 13 listopada.
Wszystkie prace znajdą się na wystawie po zakończeniu konkursu.
Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami
do aktywnego udziału w ekologicznej akcji
SELEKTYWNA ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH
organizowanej przez naszą placówkę.
Zbieramy: makulaturę, puszki aluminiowe, baterie, zepsute telefony komórkowe, niepotrzebne płyty CD.
Akcja potrawa do końca marca 2017r.
Celem akcji jest kształtowanie świadomości dzieci, podnoszenie ich ekologicznej kultury,
a także upowszechnianie pozytywnych wzorców zachowań wobec środowiska naturalnego.
W związku z organizowaniem zbiórki w naszym przedszkolu , prosimy Rodziców o przynoszenie surowców do nauczycieli poszczególnych grup.