Pierwszy dzień w przedszkolu czyli spotkanie adaptacyjne z dziećmi i rodzicami

wtorek, 25 sierpnia 2015

"Dzień dobry, dzień dobry! Wszyscy się witamy!" Słowami tej piosenki przywitaliśmy dzisiejszego popołudnia nasze "nowe" przedszkolaki i ich rodziców. Na twarzach jednych i drugich dostrzec można było różne emocje: ciekawość i zainteresowanie pomieszane z nieśmiałością i obawami.  więcej

Dyżurem dla dzieci Legionowa łagodnie rozpoczęliśmy nowy rok

czwartek, 20 sierpnia 2015
 W poniedziałek, 17 sierpnia, rozpoczęliśmy nowy rok. Zjawiły się u nas dzieci z innych przedszkoli, których rodzice nie mogli zapewnić im opieki. Zaplanowaliśmy zabawy integracyjne, pobyt na placu zabaw i takie zajęcia, by w nowym dla nich miejscu przedszkolaki czuły się jak najlepiej. Dyżur trwać będzie do 31 sierpnia. Następnego dnia czyli 1 września, we wtorek, oczekujemy już "naszych" dzieci, by spokojnie rozpocząć nowy rok pracy w Przedszkolu Miejskim nr 2 w ZSP 2.