Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2

tel. (0-22) 774-27-54
fax: (0-22) 774-27-54

Szkoła podstawowa

"Bądź lekki jak balonik"- plenerowa impreza rowerowa

sobota, 25 października 2014
Dziś odbyło się uroczyste otwarcie ścieżki rowerowej przy ulicy Kolejowej.
W uroczystości wzięli udział uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi nauczycielami i rodzicami.
Pierwsze próby dziennikarskie w klasie IV d

czwartek, 23 października 2014
Na zajęciach koła polonistycznego uczniowie klasy IV d systematycznie zgłębiają swoją wiedzę na temat języka polskiego. Ostatnio poznawali warsztat pracy dziennikarza. więcej
Warsztaty filmowe klasy 4d

środa, 22 października 2014
21 października 2014r. klasa IVd rozpoczęła swój udział w cyklu warsztatów filmowych w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie, tym samym realizując moduł II „To, co dla mnie ważne". więcej
Wycieczka klasy 6c i 4c do Kadzidła.

środa, 22 października 2014
W dniu 22 października uczniowie klasy 6c i 4c uczestniczyli w wycieczce szkolnej do skansenu wsi kurpiowskiej. więcej
GŁOSUJCIE NA NASZ FILM W KONKURSIE PROGRAMU AQUAFRESH !!!

poniedziałek, 20 października 2014
Od 22 października wszyscy internauci (nasi Ludzie!) mogą zagłosować na film-reportaż z bicia rekordu Guinnessa na największa liczbę przedszkolaków równocześnie myjących zęby. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia i oddania głosu! Zachęcajcie Rodzinę, Przyjaciół i Ich rodziny, Współpracowników i Sąsiadów.
Dla zwycięskich placówek z największą liczbą głosów czekają cenne nagrody !!! Pomóżcie nam je zdobyć oddając swój głos TUTAJ!!!

GIODO

wtorek, 28 października 2014
W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła już po raz trzeci bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane-Twoja sprawa" organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.
Etyka nie tylko dla smyka

poniedziałek, 27 października 2014
W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła bierze udział w pilotażu projektu „Etyka nie tylko dla smyka" organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym.
Projekt ten ma na celu zwiększenie roli środowiska oświatowego w kształtowaniu postaw etyczno-moralnych uczniów, przygotowujących ich do współdziałania w budowaniu demokratycznego społeczeństwa.
Głosujcie na film - konkurs dla internautów!!

poniedziałek, 20 października 2014
  W dniu 30 września biliśmy  rekord Guinnessa w myciu zębów!!!

Zgłaszamy film z tej imprezy do konkursu!!!

tutaj znajdziesz link

ZAGŁOSUJ!!!

W dniach 22 - 28.10.2014 roku można głosować!!!

Zaproś do głosowania

rodzinę,

rodziny przyjaciół,

współpracowników

sąsiadów

każdego
"Bądź lekki jak balonik"- podziękowania

poniedziałek, 20 października 2014

Dziękuję gorąco wszystkim, którzy znaleźli dziś czas i byli z nami podczas uroczystości ślubowań, rajdu i pikniku.
Zimno? Jak mówił pan Wołodyjowski: "NIC TO!".
Tyle gorących serc ogrzewało dziś naszą szkołę, że aż miło było popatrzeć.
Dziękuję wychowawcom klas pierwszych SP2 i G5 za przygotowanie pięknych uroczystości.
Dziękuję Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom, Gościom i licznym Legionowianom, którzy wzięli udział w rajdzie rowerowym i pikniku.
Gratuluję wszystkim wspaniałym artystom i organizatorom stoisk.
Szczególne podziękowania dla współorganizatorów imprezy - Urzędu Miasta Legionowo i MOK.
Wielkie ukłony kierujemy w stronę panów komendantów Ryszarda Gawkowskiego i jego zastępcy Adama Nadworskiego i Straży Miejskiej, która pilotowała rajd i do końca uczestniczyła w imprezie.
I... Muszę to napisać: po prostu razem robimy cuda.
MAMY MOC!!!!!!!
A teraz... gorąca herbatka z sokiem malinowym
Pozdrawiam, Dorota Kuchta

25 października 2014r.- Plenerowa Impreza Rowerowa