Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2

Szkoła podstawowa

Sukcesy plastyczne naszych uczniów

sobota, 21 stycznia 2017
W mijającym semestrze uczniowie zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 wzięli udział w wielu konkursach plastycznych o różnym zasięgu. Dzięki ich zaangażowaniu możemy pochwalić się sukcesami. więcej
25. Finał WOŚP rozpoczęty

niedziela, 15 stycznia 2017

Zapraszamy już jesteśmy i działamy.

Nie może Was zabraknąć.  więcej

Zapraszamy na licytację

poniedziałek, 9 stycznia 2017

Zapraszamy do licytacji  przedmiotów,

którą 15 stycznia poprowadzą Danuta Stenka i Artur Żmijewski  podczas 25. Finały WOŚP. więcej

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

sobota, 7 stycznia 2017
Dnia 15 grudnia 2016 r. odbył się w Warszawie etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego."
Wycieczka klasy 6a,6b,6c do Warszawy

czwartek, 5 stycznia 2017
Dnia 5 stycznia uczniowie klasy 6a,6b i 6c uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Warszawy.  Pierwszym punktem programu były Łazienki Królewskie. więcej

Miś Ratownik

sobota, 14 stycznia 2017
25.Finał WOŚP

niedziela, 8 stycznia 2017

"Wiek świtu"-przeczytaj i oddaj głos

czwartek, 29 grudnia 2016
Szanowni Państwo,
Uczniowie klasy 2b gimnazjum wzięli udział w konkursie Ridero, napisali książkę i opublikowali ją. Ich miejsce zależy od Państwa głosów. Serdecznie zachęcam do przeczytania choćby wybranych opowiadań i oddania głosu na naszych uczniów. Tytuł ich dzieła to "Wiek świtu". Z góry dziękuję.

Marzanna Kozłowska

Bezpiecznie tu i tam

środa, 23 listopada 2016

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 2

do zarejestrowania się na platformie www.fundacja.orange.pl/kurs

Ulotka dla rodzica

Umowa o korzystaniu z internetu

piątek, 15 stycznia 2016

Druk zwalniania uczniów z zajęć lekcyjnych

poniedziałek, 1 grudnia 2014
do pobrania plik.doc   plik.pdf
WF z Klasą

wtorek, 18 listopada 2014
Zapraszamy na bloga

Szkoła z Klasą 2.0

poniedziałek, 17 listopada 2014

Szkoła z Klasą2.0

2015/2016 - otwórz swoją szkołę!

„Czytamy i odkrywamy”- 2014/2015

Etyka nie tylko dla smyka

czwartek, 13 listopada 2014
W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła bierze udział w pilotażu projektu „Etyka nie tylko dla smyka" organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym.
Projekt ten ma na celu zwiększenie roli środowiska oświatowego w kształtowaniu postaw etyczno-moralnych uczniów, przygotowujących ich do współdziałania w budowaniu demokratycznego społeczeństwa.
GIODO

czwartek, 13 listopada 2014

W roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła już po raz czwarty bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane-Twoja sprawa" organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.