Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 4-8 » "Warsztaty Wyobraźni" - projekt realizowany w ramach X edycji Olimpiady "Zwolnieni z Teorii"

W dniu 12.04.2024 w naszej szkole odbyły się "Warsztaty Wyobraźni" - projekt realizowany w ramach X edycji Olimpiady "Zwolnieni z Teorii".
Dwie uczennice z warszawskiego liceum przygotowały dla naszych uczniów dużą dawkę wiedzy. Młodzież często miewa problemy w oderwaniu się od ekranów, a "Warsztaty Wyobraźni" przyszły im z pomocą. Dzieci dowiedziały się, jak działa wyobraźnia oraz w jaki sposób mogą ją rozwijać.
Warsztaty o wyobraźni nigdy nie mogą być nudne! Dlatego uczniowie, wsłuchani w piękną muzykę, rysowali to, co tylko przyszło im na myśl. Mogli również puścić wodze fantazji i stworzyć własną historię na podstawie znanego obrazu autorstwa Moneta. Na zachętę każdy otrzymał zakładkę do książki!

Paweł Kolański