Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 1-3 » Warsztaty wielkanocne w klasie 1c

Warsztaty wielkanocne w klasie 1c

Przygotowania w klasie 1c do współorganizowanej przez naszą szkołę 21 marca w Arenie akcji charytatywnej ruszyły pełną parą! 12 marca uczniowie naszej klasy wzięli udział w warsztatach wielkanocnych zorganizowanych przez babcię jednej z uczennic- Panią Elżbietę. Na warsztatach dzieci pod okiem Pani Eli własnoręcznie wykonały pracę techniczno- plastyczną „Zajączki wielkanocne”, które będą przeznaczone na sprzedaż na stoisku naszej klasy w czasie akcji charytatywnej w Arenie. Pani Ela, to kobieta pełna talentów! Przygotowała również dla nas specjalnie na ten szczytny cel wiele pięknych ozdób świątecznych. Są to m.in. zajączki i kurczaczki wykonane z włóczki, ozdoby z papieru oraz kwiatki zrobione z balonów. Serdecznie dziękujemy Panie Elżbiecie za zaangażowanie i poświęcony czas. Zapraszamy 21 marca do naszego klasowego stoiska!

Monika Staważ