Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 4-8 » Laureat i finaliści konkursu kuratoryjnego z historii

Laureat i finaliści konkursu kuratoryjnego z historii

Dnia 30 maja br. w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbyło się podsumowanie wyników etapu ponadwojewódzkiego XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”. W czasie spotkania wręczono uczestnikom zaświadczenia laureata i finalisty konkursu oraz dyplomy. W tym szczególnym gronie, jako jedyni ze szkól legionowskich znaleźli się uczniowie "Dwójki". Tytuł laureata otrzymał Nikodem Koryczort z klasy 8e. Finalistami zostali Krzysztof Kopcewicz z klasy 6a oraz Aleksander Jagniewski z klasy 6e.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)
Monika Majdanik i Joanna Szydziak