Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Wyjście klasy 3b na warsztaty ceramiczne

Wyjście klasy 3b na warsztaty ceramiczne

18.05.2023 r. uczniowie klasy 3b wybrali się na warsztaty ceramiczne do pracowni w Legionowie. Celem wycieczki było rozwijanie wyobraźni i doświadczeń artystycznych dzieci. Podczas zajęć uczniowie kształtowali kreatywność, zdolności manualne oraz swoją cierpliwość w trakcie tworzenia dzieł. Ponadto dzieci dowiedziały się ciekawych informacji na temat tworzenia ceramiki. Każdy z uczniów miał za zadanie zaprojektować i pomalować farbami kubek według własnego pomysłu i wizji artystycznej. Prace po wypaleniu w piecu ceramicznym trafiają do właścicieli. Zajęcia te dały dzieciom dużą radość, chętnie w nich brały udział i już nie mogą się doczekać efektu końcowego!

Monika Staważ

Marlena Zganiacz