Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 klas 3

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 klas 3

Dnia 21 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla trzecioklasistów kończących pierwszy etap edukacji. Dyrektor szkoły pani Dorota Kuchta i pani Wicedyrektor Adriana Falkowska rozdały pamiątkowe dyplomy ukończenia klasy trzeciej i za uzyskanie 100% frekwencji oraz za udział i osiągnięcia w konkursach przedmiotowych. Pani dyrektor podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom za trud i wysiłek w pierwszym etapie nauki. Podkreśliła znaczenie tego etapu szkolnego w odkrywaniu świata wiedzy i nauki. Jednocześnie życzyła uczniom dalszych sukcesów oraz udanych i bezpiecznych wakacji. Na zakończenie uroczystości odbyły się występy artystyczne zaprezentowane przez bohaterów uroczystości. Występ przywołał wspomnienia wspólnie spędzonych, radosnych i pełnych wrażeń trzech lat nauki. Przyszłym czwartoklasistom i ich rodzicom życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji!

Występ artystyczny trzecioklasistów - kliknij tutaj

Występ artystyczny trzecioklasistów cz.2 - kliknij tutaj

Dorota Huczko/ wychowawcy edukacji wczesnoszkolnej klas 3