Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 klas 1

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 klas 1

Po miesiącach sumiennej nauki dziś, 20 czerwca 2023 roku nadszedł czas pożegnania się z rokiem szkolnym 2022/2023.
Na początku Pani Dyrektor Dorota Kuchta i Pani Wicedyrektor Adriana Falkowska przywitały uczniów klas I, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły po czym nastąpiło rozdanie dyplomów ukończenia klasy 1. Ważnym momentem było również rozdanie dyplomów za 100% frekwencję oraz za udział i osiągnięcia w konkursach przedmiotowych.
Część oficjalną uroczystości zakończyły wystąpienia klas 1a i 1d w tańcu i piosnce, które jeszcze bardziej przybliżyły nas do wakacji. Pani Dyrektor pożegnała się z uczniami podsumowując rok szkolny z życzeniami dla wszystkich oraz spędzenia udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.

Występ artystyczny pierwszoklasistów - kliknij tutaj

Występ pierwszoklasistów cz.2 - kliknij tutaj

Dorota Huczko