Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 4-8 » Laureaci Powiatowego Konkursu Historycznego

Laureaci Powiatowego Konkursu Historycznego

„Legiony Polskie, a niepodległość Polski w latach 1914 – 1918. Rola Józefa Piłsudskiego. Tradycją od wielu lat jest udział uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w konkursie historycznym upamiętniającym czyn Legionów Polskich w walce o niepodległość naszej Ojczyzny. W tegorocznej edycji konkursu organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 4 pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo Romana Smogorzewskiego reprezentowało naszą szkołę pięcioro uczniów w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii klas 4 – 8 byli to: Aleksander Jagniewski i Mikołaj Krupa. W klasach 7 – 8 uczniowie: Magda Dąbrowska, Kacper Karpeta oraz Dawid Szymborski. Spośród uczniów klas młodszych tytuł laureata uzyskali:
I miejsce – Aleksander Jagniewski klasa 5 e.
II miejsce – Mikołaj Krupa klasa 5 e.
Gratulujemy sukcesów!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i wkład pracy.
Nauczyciele historii
Monika Majdanik