Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 1-3 » Dzień postaci z bajek w klasie 1c

Dzień postaci z bajek w klasie 1c

5 listopada uczniowie klasy 1 c pracowali zdalnie, więc Dzień Postaci z Bajek troszkę się opóźnił w naszej klasie. Po powrocie do szkoły dzieci przyniosły maskotki swoich ulubionych bajkowych bohaterów, rekwizyty baśniowe, a niektórzy nawet przebrali się w odpowiednie stroje. Uczniowie chętnie opowiadali fragmenty bajek, przedstawiali swoich bohaterów. Na ostatniej lekcji była praca plastyczna - każdy uczeń wybierał dowolną kolorowankę bajkowej postaci. Prace zdobią naszą salę. Na tych działaniach jednak się nie skończy, gdyż w ramach projektu Bzik czytelniczy zostaliśmy zaproszeni na ciekawe warsztaty do naszej szkolnej biblioteki, a relacje zapewne będzie można obejrzeć również na stronie internetowej szkoły tylko w zakładce Biblioteka.

Dorota Mantur