Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2020/2021 » Klasy 1-3 » Wystawa prac plastycznych - Kacpra z klasy 2a

Wystawa prac plastycznych - Kacpra z klasy 2a

W naszej szkole wspieramy uzdolnienia i rozwój kreatywności uczniów, dlatego też dnia 11 czerwca 2021 roku na szkolnym korytarzu została zorganizowana wystawa prac plastycznych ucznia klasy 2a – Kacpra Kępczyńskiego. Fascynujące, inspirujące i przyjemne dla oka wytwory, niejednokrotnie zabierają odbiorców w ciekawą, pełną barw podróż. Prace te zawierają w sobie szczerość wypowiedzi, spontaniczność w posługiwaniu się narzędziami, a także swobodę, której nie jeden profesjonalny artysta mógłby pozazdrościć. Wystawę poprzedziła prezentacja prac autora w klasie, ciekawe opowieści o stylach i narzędziach, których musiał użyć do ich wykonania oraz czas ich wykonania. Zachwytów i podziwów nie było końca. Uczniów zapraszamy do odwiedzenia wystawy osobiście, a pozostałych Państwa zapraszamy do galerii zdjęć.

Dorota Huczko