Świetlica » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Wyniki świetlicowego konkursu muzycznego- 6. Edycja The Voice of School

Wyniki świetlicowego konkursu muzycznego- 6. Edycja The Voice of School

6. Edycja Świetlicowego konkursu muzycznego The Voice Of School w tym roku szkolnym nareszcie odbyła się stacjonarnie. Swój udział w konkursie zgłosili zarówno soliści, jak i zespoły wokalne. Po zebraniu wszystkich kwestionariuszy  oraz nagrań podkładów muzycznych, Jury przystąpiło do oceniania. A to okazało się nie lada wyzwaniem. 6. Edycję The Voice Of School wygrała Zofia Gołębiowska kl. 2b.  II miejsce zajęła Marianna Kaca kl. 2a,  a III miejsce zespół Jagoda Czwórnóg   i Zofia Sosnowska z kl.2c. Tradycyjnie dla laureatów konkursu przygotowano statuetki i dyplomy oraz słodkości. Nagrody wręczyła uczniom Pani kierownik świetlicy Beata Skoczylas. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnej edycji The Voice Of School, która odbędzie się wiosną przyszłego roku. Gratulujemy!
Tekst, zdjęcia: nauczyciele świetlicy.