Świetlica » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » ROZSTRZYGNIĘCIE ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pt.„ PISANKA”

ROZSTRZYGNIĘCIE ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pt.„ PISANKA”

Świetlica szkolna również w tym roku szkolnym pzreprowadziła konkurs plastyczny pt.„Pisanka”. Zapewne barwienie jajek wielkanocnych było przyjemną zabawą dla całej rodziny. Własnoręcznie wykonane przez dzieci pisaanki, przybrały różną formę: były pisanki „wydmuszki” i pisanki z bogatymi zdobieniami i z różnych materiałów, m.in.tiulu, sznurków, skrawków kolorowego papieru, płatków kwiatów itd.

Spośród wielu pięknych prac, komisja nagrodziła poszczególne osoby:

I miejsce-Matylda Pawlak kl.2c

II miejsce- Natalia Milewska kl.2b

III miejsce- Julia Więckowska kl.1e

Wyróżnienie przyznano:
Ernestowi Lewińskiemu kl.1e, Miraslavie Shur kl.1e, Leonowi Walędzik kl.1d, Zofii Antos kl.2d, Davidowi Shur kl.2a, Kajetanowi Załęcznemu kl.2a, Julii Sobieckiej kl.3a, Zofii Więckowskiej kl.3d.

Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Rodzicom i dzieciom dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i ciekawe pomysły. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst, zdjęcia: E.Kasiak, B.Skoczylas.