Biblioteka » Projekty czytelnicze » Międzynarodowy projekt Nasza Mała Biblioteka » Rok szkolny 2015/2016 » Podsumowanie realizacji projektu "Nasza Mała Biblioteka"

Podsumowanie realizacji projektu "Nasza Mała Biblioteka"

Cały rok uczniowie klasy 1b wraz z wychowawcą pod czujnym okiem koordynatora Pani Dominiki Miaz realizowali bardzo ciekawy projekt międzynarodowy "Nasza Mała Biblioteka". Uczniowie poznali treść sześciu ciekawych lektur, pracowali w dodatkowych książkach "Łamigłówki Literackie", brali udział w warsztatach z udziałem autorów , wyjeżdżali na przedstawienia do teatru. Dzieci bardzo chętnie brały udział w licznych konkursach organizowanych przez wydawnictwo Ezop, które patronowało projektowi. Uczniowie chętnie uczestniczyli w analizie czytanych książek przez nauczyciela, ciekawych , kreatywnych lekcjach i dyskusjach klasowych. Liczne prace plastyczne związane z lekturami można było oglądać na szkolnych korytarzach i wystawach w czytelni. Dzieci otrzymały także na zakończenie piękne upominki. Reasumując, to był udany , czytelniczy rok ;)

Dorota Mantu

Podziękowanie dla ZSP2- pobierz plik w formacie .pdf(217kb)

Podziękowanie  - pobierz plik w formacie .pdf(216kb)