Biblioteka » Projekty czytelnicze » BZIK czytelniczy » Rok szkolny 2017-2018 » Spotkanie autorskie z Panią Anną Onichimowską

Spotkanie autorskie z Panią Anną Onichimowską

Uczniowie klasy 3b wraz z wychowawcą i Panią Ulą Jankowską mieli okazję uczestniczyć w bardzo ciekawym spotkaniu z panią Onichimowską, znaną autorką ponad 50 książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Spotkanie było bardzo udane, pani Onichimowska angażowała dzieci i motywowała do wspólnej rozmowy. Czytała także fragmenty swoich książek oraz pytała dzieci o pomysły na książki, które jeszcze chciałyby przeczytać. Ta część spotkania bardzo się wszystkim podobała, gdyż każdy miał liczne pomysły autorskie. Pani Anna obiecała dzieciom, że zapamięta ich propozycje i być może skorzysta z którejś ;) Uczniowie mogli także kupić wybraną książkę pani Onichimowskiej, oczywiście z autografem. Spotkanie z pisarką było  świetnym wstępem do realizacji kolejnej lektury tj. "Duch starej kamienicy", właśnie autorstwa Anny Onichimowskiej.  Bardzo dziękujemy Pani Miaz za możliwość kolejnego wyjścia do Biblioteki Miejskiej, a Pani Uli Jankowskiej za miły spacer i opiekę nad nami ;)

Uczniowie klasy 3b, Dorota Mantur