Biblioteka » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » V POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW KLAS DRUGICH I TRZECICH SZKOŁY PODSTAWOWEJ pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo „Po nitce do kłębka, czyli zagadki detektywistyczne Lassego i Mai”

V POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW KLAS DRUGICH I TRZECICH SZKOŁY PODSTAWOWEJ pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo „Po nitce do kłębka, czyli zagadki detektywistyczne Lassego i Mai”

DYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 2 W LEGIONOWIE zaprasza do udziału w V POWIATOWYM MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE CZYTELNICZYM
DLA UCZNIÓW KLAS DRUGICH I TRZECICH SZKOŁY PODSTAWOWEJ pod patronatem PREZYDENTA MIASTA LEGIONOWO „Po nitce do kłębka, czyli zagadki detektywistyczne Lassego i Mai

 

Regulamin konkursu -  pobierz plik w formacie .pdf (1101kb)