Szkoła podstawowa » O szkole » Nauczyciele

Nauczyciele

Poniżej prezentujemy listę nauczycieli Zespółu Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Legionowie.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego

Zespół przedmiotów humanistycznych

  • Jan Łaski - nauczyciel religii
  • Marcin Cygan - nauczyciel religii
  • Monika Goszczyńska-Bartkowska - nauczyciel języka polskiego
  • Urszula Jankowska - nauczyciel bibliotekarz
  • Beata Kobyłecka - nauczyciel języka polskiego
  • Aneta Kołodziejska - nauczyciel języka polskiego
  • Marzanna Kozłowska - nauczyciel języka polskiego
  • Renata Kubicka-Wnęk - nauczyciel języka polskiego
  • Hanna Kuźbik - nauczyciel języka polskiego
  • Marta Krajewska - nauczyciel bibliotekarz
  • Monika Majdanik -nauczyciel historii
  • Magdalena Malinowska - nauczyciel religii
  • Dominika Miaz - nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel informatyki
  • Łukasz Ruszczyk - nauczyciel techniki, plastyki
  • Ewa Stradomska - nauczyciel muzyki
  • Joanna Szydziak - nauczyciel historii
  • Magdalena Świątecka - nauczyciel języka polskiego
  • Elżbieta Truszkowska - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie
  • Ilona Tymrakiewicz - nauczyciel plastyki, edukacji dla bezpieczeństwa
  • Marzena Zdzieszek - nauczyciel języka polskiego

 Zespół przedmiotów matematyczno – przyrodniczych

  • Monika Banak – nauczyciel biologii, przyrody, wychowania do życia w rodzinie
  • Monika Bobińska - nauczyciel chemii
  • Olga Bolszo – nauczyciel fizyki
  • Małgorzata Dubikowska - nauczyciel matematyki
  • Bogusława Dytrych - nauczyciel informatyki, plastyki
  • Angelika Gołębiewska-Winiarska - nauczyciel matematyki
  • Marzena Iniarska-Strama - nauczyciel geografii
  • Ewa Kamińska - nauczyciel informatyki, techniki
  • Iwona Kołakowska - nauczyciel informatyki, plastyki
  • Justyna Kwiatkowska - nauczyciel geografii, przyrody
  • Marta Mazur - nauczyciel biologii, przyrody
  • Sabina Wołoch - nauczyciel matematyki
  • Agnieszka Rosłoniec - nauczyciel matematyki
  • Dariusz Szczepańczyk - nauczyciel fizyki
  • Beata Szczepura - nauczyciel matematyki
  • Sabina Wołoch - nauczyciel matematyki
  • Katarzyna Zapora- nauczyciel chemii
  • Dominika Zuchalska - nauczyciel matematyki
  • Marta Zybowska-Zaremba  - nauczyciel matematyki

Zespół nauczycieli języków obcych

  • Anita Brzozowska - nauczyciel języka angielskiego
  • Anita Brzuska - nauczyciel języka angielskiego
  • Monika Grzeszczak - nauczyciel języka angielskiego
  • Marcin Kołodzński - nauczyciel języka angielskiego
  • Karolina Montowska - nauczyciel języka niemieckiego
  • Ewa Osowiecka - nauczyciel języka niemieckiego
  • Agnieszka Piechura - nauczyciel języka angielskiego
  • Martyna Smyczyńska - nauczyciel języka angielskiego
  • Monika Wróblewska - nauczyciel języka angielskiego
  • Aleksandra Żmijewska - nauczyciel języka angielskiego

Zespół wychowania fizycznego

  • Damian Chmielewski - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Przemysław Majewski - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Katarzyna Młynarska - nauczyciel wychowania fizycznego, wychowania do życia w rodzinie
  • Dorota Pawlak - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Róża Skonieczna - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Justyna Wróblewska - nauczyciel wychowania fizycznego

Zespół edukacji wczesnoszkolnej

  • Beata Bandurska
  • Edyta Degiel-Pergół
  • Kamila Figurska
  • Dorota Huczko
  • Anna Janik
  • Magdalena Jankowska
  • Anna Kaca
  • Agnieszka Lemankiewicz
  • Dorota Mantur
  • Elżbieta Niedzieska
  • Angelika  Nyrć
  • Anna Obczyńska
  • Beata Olechowicz
  • Katarzyna Olszewska
  • Agata Pasierowska
  • Natalia Rucz
  • Monika  Staważ
  • Alicja Sitkowska-Warda
  • Iwona Zamielska – nauczyciel religii

Nauczyciele świetlicy szkolnej

  • Beata Skoczylas – kierownik świetlicy
  • Kasiak Edyta
  • Kosiorek Marzena
  • Milewska Jolanta
  • Sieja Liliana
  • Wysiecka Anna

Pedagog szkolny

  • Kolański Paweł
  • Kubala Paulina

Psycholog szkolny

  • Czembor Agnieszka
  • Górska Marta
  • Kordowiecka-Żmijewska Justyna
  • Wołyniak Karolina
  • Żelichowska Aleksandra

Nauczyciele specjaliści

Terapia pedagogiczna

  • Abramowicz Bożena
  • Falkowska Adriana
  • Foszner Elżbieta
  • Kubala Paulina

Logopedia

  • Goncalwes Neto Marlena
  • Kołakowska Maria
  • Ostrowska Magdalena

Terapia SI

  • Całka-Wojtasik Ksenia
  • Łukasik Anna
  • Żelichowska Aleksandra

Pedagog wspierający

  • Babańczyk Diana
  • Banach Renata
  • Bojar Barbara
  • Calak Zuzanna
  • Całka-Wojtasik Ksenia
  • Drewnik Olga
  • Gajewska Katarzyna
  • Grymuza Ewelina
  • Jankowska Katarzyna
  • Kosiewicz Anna
  • Kubala Paulina
  • Kucharczyk Anna
  • Mierzyńska Marta
  • Wołos Edyta
  • Wołyniak Karolina
  • Zganiacz Marlena

Przedszkole Miejskie nr 2

  • Karolina  Brzozowska
  • Jadwiga  Dobrogowska
  • Agnieszka  Gierczyńska
  • Joanna  Grzonkowska
  • Iwona Jasińska
  • Milena  Karolczuk
  • Agnieszka  Kurant
  • Joanna  Mołodziejko
  • Beata Ostaszewska-Karaś
  • Olga  Skłodowska
  • Ewa  Stojak
  • Justyna  Waligóra
  • Agnieszka  Wójciga