Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 4-8 » „MOST WANTED - Zbuduj z nami most”

„MOST WANTED - Zbuduj z nami most”

W II semestrze klasy 5 przystąpiły do realizacji nowego modułu programu "Ogarnij Inżynierię" pt. „MOST WANTED - Zbuduj z nami most” we współpracy z Fundacją Katalyst Engineering Uczniowie z klas 5 mieli przyjemność poznać niezwykły i fascynujący świat mostów. Moduł składa się z 22 lekcji realizowanych na różnych przedmiotach. Podobnie jak poprzednie moduły otwiera przed uczniami świat zaawansowanej technologii, zaprasza do majsterkowania i zabawy z naukami ścisłymi. Dzieci uczą się projektowania, przeprowadzania eksperymentów i praktycznego wykorzystywania najnowocześniejszych technologii, a także zdobywają umiejętności przydatne w dorosłym życiu. Dzięki materiałom i sprzętom z Fundacji dzieci przekonały się, że nauka jest przede wszystkim fascynującą zabawą i wspaniałym doświadczeniem.

Koordynator projektu - Dominika Miaz