Świetlica » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Narodowe Święto Niepodległości.

Narodowe Święto Niepodległości.

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W świetlicy od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Podczas zajęć dzieci czytały wiersze patriotyczne, słuchały piosenek i oglądały filmy edukacyjne. Utrwaliły wiadomości na temat symboli narodowych (wykonując flagę i godło) i wydarzeń historycznych naszej Ojczyzny . Poprzez zajecia świetlicowe dzieci kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. Mamy nadzieję, że zapadną on w pamięci naszych małych Polaków.
Tekst, zdjęcia: nauczyciele świetlicy.