Znajdujesz się w:
Świetlica » Aktualności » 2020/2021 » Koci świat w Kuźni Artystycznej.

Koci świat w Kuźni Artystycznej.

Z okazji Dnia Kota nasze Świetliczaki wzięły udział w zajęciach dotyczących tych sympatycznych i bardzo lubianych zwierzątek. Uczniowie dowiedzieli się od jakich dzikich zwierząt wywodzą się domowe koty, poznali rasy kotów oraz wzięli udział w quizie o kotach z ulubionych bajek. Dodatkowo w ramach zajęć Kuźni Artystycznej wykonali pracę farbami, ale z wykorzystaniem słomek.

 

Tekst, zdjęcia: K.Ziemiecka.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2020-2021

 

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ŚWIETLICY SZKOLNEJ:

 

p.Skoczylas Beata – kierownik świetlicy

 

p. Boniakowska Aneta

p. Kasiak Edyta

p. Kosiorek Marzena

p. Wysiecka Anna

p. Milewska Jolanta

p. Ziemiecka Katarzyna

p. Sieja Liliana

p.Stanik Agnieszka