Znajdujesz się w:
Świetlica » Aktualności » 2020/2021 » Dzień Wszystkich Świętych.

Dzień Wszystkich Świętych.

Dzień ten kojarzy się świetliczakom ze zniczem, z grobem bliskich osób, z cmentarzem, z wiązanką kwiatów, jeszcze dla innych z modlitwą i pamięcią o tych, którzy odeszli. W tym dniu udajemy się z całymi rodzinami na cmentarz i nawiedzamy groby naszych bliskich, przyjaciół, rodziców, krewnych, znajomych, stawiając kwiaty, zapalając ten „płomyk nadziei", którego symbol w czasie zajęć świetlicowych wspólnie wykonaliśmy. Przypomnieliśmy charakterystyczne miejsca pamięci osób poległych i zasady bezpieczeństwa jakie należy przestrzegać przebywając w nekropolii.

Zdjęcia, tekst :E. Kasiak

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2020-2021

 

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ŚWIETLICY SZKOLNEJ:

 

p.Skoczylas Beata – kierownik świetlicy

 

p. Boniakowska Aneta

p. Kasiak Edyta

p. Kosiorek Marzena

p. Wysiecka Anna

p. Milewska Jolanta

p. Ziemiecka Katarzyna

p. Sieja Liliana

p.Stanik Agnieszka