Znajdujesz się w:
Świetlica » Aktualności » 2019/2020 » Świetlicowy Konkurs „Savoir-Vivre” – wyniki.

Świetlicowy Konkurs „Savoir-Vivre” – wyniki.

27 lutego br. odbył się Świetlicowy Konkurs Mistrza Dobrego Zachowania „COOLTURA”. Spośród dziewiętnastu uczestników wyłonionych zostało troje najkulturalniejszych uczniów klas 1-3. Zawodnicy zmagali się z pytaniami dotyczącymi zachowania w szkole, kinie, restauracji, ułożenia zastawy i posługiwania się sztućcami. Mistrzami savoir vivre’u zostali uczniowie klas pierwszych: Aniela Michałowska i Dominik Dąbek. Trzecie miejsce zdobyła Julia Jankowska. Gratulujemy!

 

Tekst, zdjęcia: A. Gołębiewska, J. Milewska, K.Ziemieckas. 

 

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2020-2021

 

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ŚWIETLICY SZKOLNEJ:

p. Skoczylas Beata – kierownik świetlicy

 

p. Gołębiewska Andżelika

p. Kasiak Edyta

p. Kosiorek Marzena

p. Milewska Jolanta

p. Sieja Liliana

p. Wysiecka Anna

p. Zembrzuska Afrodyta

p. Ziemiecka Katarzyna