Znajdujesz się w:
Biblioteka » Konkursy » Rok szkolny 2012-2013 » „MÓJ PRZYJACIEL – PLUSZOWY MIŚ”- wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

„MÓJ PRZYJACIEL – PLUSZOWY MIŚ”- wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

Protokół Komisji z II etapu Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego:
„Mój przyjaciel-pluszowy miś"
pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

W dniu 19.11.2012 r.
Komisja w składzie:
Magdalena Przygocka - przew.
Dominika Miaz
Ewa Krawiecka

wyłoniła zwycięzców:


Kategoria I

Miejsce I

KONRAD PIEKARZEWSKI
Kl. II A  Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych  w Legionowie

Miejsce II

MATEUSZ WERESZKA
Grupa zielona (sześciolatki) Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 5 im. Misia Uszatka w Legionowie

Miejsce III

MICHAŁ ZAJDEL
Grupa II Przedszkole Specjalne Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych  w Legionowie

Wyróżnienia

WOJCIECH KOWALCZYK
Kl. II B Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych  w Legionowie

JAKUB PIŁATOWICZ
Kl. III A Powiatowy Zespół Szkół i Placówek w Legionowie

JULIA CHOJNACKA
Grupa zielona (sześciolatki) Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 5 im. Misia Uszatka w Legionowie


Kategoria II

Miejsce I

OLA SPARZAK
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Legionowie Przedszkole Miejskie nr 2 Grupa Bursztynki

Miejsce II

JULIA OLSZEWSKA
Kl. 0 B Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Legionowie Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. Makuszyńskiego

Miejsce III

LIDIA CHMIELEWSKA
Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie

Wyróżnienia

NATALIA WIŚNIEWSKA
Grupa IV Przedszkole Miejskie nr 10 w Legionowie

MAJA OSTAPCZUK
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Legionowie Przedszkole Miejskie nr 2
Grupa Bursztynki

OLIWIA CICHOWSKA
Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie

JULIA KRULIKOWSKA
Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie

Kategoria III

Miejsce I

MIAZ HUBERT
Kl. I C Zespół Szkół w Legionowie Szkoła Podstawowa nr 8 im. Pierwszej Warszawskiej Dywizji Piechoty 

Miejsce I

GOSIA KOWALCZYK
Kl. I A  Zespół Szkół nr 3 w Legionowie

Miejsce II

JULIA WOROŃKO
Kl. IB Zespół Szkolno - Przedszkolny w Legionowie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Legionów Polskich 1914-1918

Miejsce III

ZUZIA KALICKA
KL. I B Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2  w Legionowie Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. Makuszyńskiego

Wyróżnienia

WIKTORIA OMIECIŃSKA
Kl. I B Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu „Obroża" AK w Legionowie 


Kategoria IV

Miejsce I

OLIWIA DOMASZEWICZ
Kl. III D Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Legionowie Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. Makuszyńskiego


Miejsce II

JULIA KRZYŻEK
Kl. II C Zespół Szkół nr 3 w Legionowie

Miejsce II

ZOFIA SOWA
Kl. II A  Zespół Szkolno - Przedszkolny w Legionowie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Legionów Polskich 1914-1918

Miejsce III

OLIWIA MYSIAKOWSKA
Kl. III A Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu „Obroża" AK w Legionowie

Wyróżnienia

FILIP BERNATOWSKI 
Kl. II Zespół Szkół w Legionowie Szkoła Podstawowa nr 8 im. Pierwszej Warszawskiej Dywizji Piechoty 

PIOTR SZYMANEK
Kl. III Zespół Szkół w Legionowie Szkoła Podstawowa nr 8 im. Pierwszej Warszawskiej Dywizji Piechoty


WIKTORIA DĄBROWA
Kl. II C Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu „Obroża" AK w Legionowie