Znajdujesz się w:
Biblioteka » Aktualności » 2019/2020 » Wszystkim jest potrzebny miś

Wszystkim jest potrzebny miś

Jak co roku biblioteka szkolna zadbała o to, by dzieci nie zapomniały o święcie ich ukochanych pluszaków, w szczególności pluszowych misiów.
W pobliżu dnia 25 listopada przedszkolaki i uczniowie klas 0-1 uczestniczyły w „misiowych spotkaniach”, na których obejrzały prezentację o znanych i nieznanych misiach występujących w bajkach i filmach, przypomniały sobie historię pluszowego misia i miały okazję rozwiązać wiele zagadek dotyczących tego wspaniałego i niezbędnego towarzysza małego człowieka. Na zakończenie dzieci wykonywały różnymi technikami prace plastyczne nawiązujące do obchodzonego święta.
Bawiliśmy się doskonale!
Przed nami jeszcze jeden dzień nawiązujący do Światowego Dnia Pluszowego Misia – finał VIII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo „Mój przyjaciel -pluszowy miś” i rozdanie nagród zwycięzcom. Uroczystość odbędzie się 29 listopada.