Biblioteka » Aktualności » 2016/2017 » Warsztaty Bożonarodzeniowe

Warsztaty Bożonarodzeniowe

W świątecznym nastroju

To tytuł wystawy połączonej z rozmową o tradycjach i symbolach świąt Bożego Narodzenia w Polsce i na świecie przygotowanej przez Bibliotekę Szkolną wspólnie z Samorządem Szkolnym w Czytelni multimedialnej.

Wystawa trwająca w dniach 09-21grudnia  na kolorowych planszach eksponowała najważniejsze informacje o Bożym Narodzeniu, a także interesujące ciekawostki. Nie zabrakło również książek beletrystycznych dostępnych w bibliotece, w których treści przewija się tematyka świąt Bożego Narodzenia. Przygotowano również wzorcowy stół wigilijny.
Dzieci  przedszkolne i z klas młodszych i starszych z dużym zainteresowaniem oglądały wystawę i chętnie uczestniczyły w zajęciach, podczas których wspólnie dekorowano kartki świąteczne.

Dodatkowo Gimnazjalistki  czytały młodszym dzieciom opowiadanie o tematyce świątecznej- historię Cliforda- wielkiego czerwonego psa.