Znajdujesz się w:
Biblioteka » Aktualności » 2016/2017 » Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych

Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych

01.02.2017r. tradycyjnym zwyczajem pod koniec pierwszego semestru nauki uczniowie pierwszych klas zostali uroczyście pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Uroczystość odbyła się w czytelni multimedialnej. Pierwszaki złożyły przysięgę na wierność książkom, poznały regulamin biblioteki, zasady wypożyczania książek, obejrzały także przedstawienie pod tytułem: „Zamieszanie w krainie bajek”, które specjalnie dla nich przygotowali uczniowie klasy 4b. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych otrzymali karty biblioteczne i po raz pierwszy wypożyczyli książki do czytania w domu.
Wszyscy znaleźli dla siebie interesującą pozycję, a biblioteka zyskała nowych czytelników!!! Oby udało się rozkochać ich w czytaniu książek!

Czego życzą Dzieciom, Rodzicom i sobie

 https://youtu.be/dyxDMeCJRf0

 

https://www.youtube.com/watch?v=mEX-1Zh1jws&feature=youtu.be

 

                      gospodarze imprezy   Dominika Miaz i Urszula Jankowska