Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 4-8 » Zakończenie roku szkolnego klas 4-7

Zakończenie roku szkolnego klas 4-7

W czwartek 23 czerwca br. uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Spotkania rozpoczynała przewodnicząca Samorządu Uczniowiskiego  Amelia Książak. Przy dźwiękach werbli wprowadzono poczet sztandarowy,  zgromadzeni odśpiewali hymn, następnie zabrała głos wicedyrektor Agnieszka Rosłoniec. W trakcie uroczystości wicedyrektor wręczyła uczniom dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie oraz listy gratulacyjne dla rodziców wyróżnionych uczniów. Podziękowania otrzymali również uczniowie z pocztu sztandarowego oraz uczniowie, którzy wyróźnili się w sporcie. Po wręczeniu dyplomów i listów gratulacyjnynych oraz nagród,  uczennica z klasy 6a zaśpiewała piosenkę Majki Jeżowskiej "Najpiękniejszej w Klasie". Na zakończenie spotkania p. Agnieszka Rosłoniec gratulowała uczniom wysokich wyników w nauce oraz życzyła wszystkim bezpiecznych wakacji.

Klasy 7

Poczet sztandarowy i sportowcy z klas 7