Szkoła podstawowa » Komunikaty » 2020/2021 » Wyniki Konkursu – Zostań architektem przyszłości

Wyniki Konkursu – Zostań architektem przyszłości

Mamy już wyniki konkursu   ARCHITEKCI PRZYSZŁOŚCI. Jeszcze raz dziękujemy szkołom za zaangażowanie. Otrzymaliśmy 178 prac, a w głosowaniu publiczności oddano  aż 1325 głosów.

Każdy uczeń, który wziął udział w konkursie będzie osobiście zapraszany  do Urzędu Miasta i otrzyma podziękowanie oraz  upominek.
Nagroda za  zgłoszenie największej ilości uczestników idzie do Szkoły  Podstawowej nr 1 w Legionowie.
Ignacy Abramowicz 197pkt ( 14,87%)  ZAJĄŁ 3 MIEJSCE W KONKURSIE. GRATULUJEMY! rozdanie nagród jest jutro 18.06 o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta.
Aleksander Kapuściński 103 pkt ( 7,77%)
We wrześniu  zaprosimy uczniów na kolejne  wydarzenie  informatyczne czyli bezpłatne warsztaty  z programowania KODUJ Z GIGANTAMI  organizowane pod patronatem UM Legionowo i Starostwa Powiatowego przez szkołę Giganci Programowania, międzynarodowego  Partnera Microsoft w Edukacji.