Szkoła podstawowa » Projekty edukacyjne » Opowiem Ci o dawnej Polsce » Konferencja „Opowiem Ci o wolnej Polsce”

Konferencja „Opowiem Ci o wolnej Polsce”

Dnia 3 czerwca 2013r. w Instytucie Pamięci Narodowej odbyło się uroczyste podsumowanie projektu, w którym nasza szkoła uczestniczy od sześciu lat.
Podczas konferencji Szkołę Podstawową nr2 reprezentowali uczniowie klasy VIa - Mateusz Ogrodnik, Jakub Małkiewicz i Zosia Przypaśniak, oraz Piotrek Stadnicki z klasy VId.
W spotkaniu uczestniczyło 30 zespołów z różnych części kraju. Zadaniem każdej ze szkół była promocja dorobku historycznego, zrealizowanego w ciągu ostatnich miesięcy. Uczniowie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas realizacji wywiadów z panią Ireną Krzyżanowską i panem Wojciechem Natansonem.
Ekspertem, który sprawdzał wiedzę naszych uczniów był pan Karol Mazur z Muzeum Powstania Warszawskiego. Uczniowie przedstawili mu fragmenty swoich prac: prezentacje multimedialne oraz film. Oczywiście, bardzo dobrze się zaprezentowali.
Dziękujemy Wam drodzy uczniowie za współpracę, wkład pracy i życzymy dalszych sukcesów.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Monika Majdanik
Barbara Bojar

Godziny pracy sekretariatu

czwartek, 29 października 2020

Procedury Covid19

czwartek, 14 maja 2020

Procedury Covid19

Program „Twoje Dane – Twoja Sprawa”

poniedziałek, 9 listopada 2020

www.uodo.gov.pl/tdts

Ulotka informacyjna

Korzyści z udziału w programie

Poradnik dla szkół

Wytyczne w sprawie użycia znaku TDTS

#TwojeDaneTwojaSprawa

Organizator programu - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Porady z cyklu „Warto wiedzieć, że..”

Porada nr 1- Snapchat finał

Nowe numery rachunków bankowych ZSP2 od stycznia 2019 roku

wtorek, 11 czerwca 2019

Główny księgowy ZSP2 w Legionowie informuje, iż od stycznia 2019 roku zmianie ulegają rachunki bankowe ZSP2.

Budżet (wpłaty za duplikaty legitymacji, duplikaty świadectw, wpłaty za przedszkole - zarówno pobyt jak i żywienie; wpłaty za przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej-nauczyciele):

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (spłaty pożyczek z ZFŚS):

Główny księgowy

Monika Pietrak

DYSLEKSCJA

sobota, 16 marca 2019
Ogarnij Inżynierię

czwartek, 8 listopada 2018
We wrześniu nasza szkoła przystąpiła do projektu “Ogarnij Inżynierię” realizowanego przez Fundację Katalyst Engineering. Jest to bezpłatny, innowacyjny program edukacyjny, który łączy inżynierię, technologię druku 3D z wiedzą z przyrody, matematyki, informatyki i techniki. Szkolnym koordynatorem  projektu została Pani Dominika Miaz.
 W ramach tego projektu w tegorocznych czwartych  klasach na lekcjach matematyki, plastyki, przyrody, techniki i informatyki zostanie zrealizowany moduł “Tajemnice zielonych dachów”.

Sprwadź jakość powietrza

czwartek, 8 marca 2018