Szkoła podstawowa » Projekty edukacyjne » Ekolodzy » 5. Gleba » Poniedziałek z drzewkami

Poniedziałek z drzewkami

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z Nadleśnictwem Jabłonna. Leśnicy prowadzą w naszej szkole szeroko rozumianą edukację leśną, wpajając dzieciom miłość do lasu.
Dzięki tej współpracy, poniedziałek 6.05 2013 r., upłynął pod hasłem ,,Sadzimy drzewka".
Gimnazjaliści i uczniowie klas szóstych, należący do koła przyrodniczego, oraz pierwszaczki z Ib sadzili drzewa i krzewy obok wejścia do szkoły.
W akcję zaangażowało się wielu innych pracowników szkoły. Całość nadzorowały panie Anita Brzozowska- wicedyrektor szkoły i Danuta Kremiec - kierownik administracyjny, pan Ryszard - konserwator, który doradzał i wykonał zabezpieczenie.
Wszystkim przyświecały trzy cele:
1. estetyczny wygląd naszej placówki
2. produkcja tlenu
3. wyrabianie wśród uczniów szacunku do przyrody.
Posadzono m.in. bez koralowy, jarzębinę, głóg i lipę.
Wychowawca klasy Ib pani Dorota Mantur, uświadomiła uczniom potrzebę pielęgnowania nowo nasadzonych roślin i przeprowadziła pogadankę dotyczącą częstotliwości podlewania.
Współpraca młodzieży i pierwszaków była wzorowa.
Teraz wszyscy dbamy, podlewamy i na zielone efekty czekamy.

Monika Banak

Godziny pracy sekretariatu

czwartek, 29 października 2020

Procedury Covid19

czwartek, 14 maja 2020

Procedury Covid19

Program „Twoje Dane – Twoja Sprawa”

poniedziałek, 9 listopada 2020

www.uodo.gov.pl/tdts

Ulotka informacyjna

Korzyści z udziału w programie

Poradnik dla szkół

Wytyczne w sprawie użycia znaku TDTS

#TwojeDaneTwojaSprawa

Organizator programu - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Porady z cyklu „Warto wiedzieć, że..”

Porada nr 1- Snapchat finał

Nowe numery rachunków bankowych ZSP2 od stycznia 2019 roku

wtorek, 11 czerwca 2019

Główny księgowy ZSP2 w Legionowie informuje, iż od stycznia 2019 roku zmianie ulegają rachunki bankowe ZSP2.

Budżet (wpłaty za duplikaty legitymacji, duplikaty świadectw, wpłaty za przedszkole - zarówno pobyt jak i żywienie; wpłaty za przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej-nauczyciele):

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (spłaty pożyczek z ZFŚS):

Główny księgowy

Monika Pietrak

DYSLEKSCJA

sobota, 16 marca 2019
Ogarnij Inżynierię

czwartek, 8 listopada 2018
We wrześniu nasza szkoła przystąpiła do projektu “Ogarnij Inżynierię” realizowanego przez Fundację Katalyst Engineering. Jest to bezpłatny, innowacyjny program edukacyjny, który łączy inżynierię, technologię druku 3D z wiedzą z przyrody, matematyki, informatyki i techniki. Szkolnym koordynatorem  projektu została Pani Dominika Miaz.
 W ramach tego projektu w tegorocznych czwartych  klasach na lekcjach matematyki, plastyki, przyrody, techniki i informatyki zostanie zrealizowany moduł “Tajemnice zielonych dachów”.

Sprwadź jakość powietrza

czwartek, 8 marca 2018