Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 4-8 » Ogólnopolski Konkurs Informatyczny BÓBR

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny BÓBR

W październiku 2022r. 21 uczniów z klas 4-8 uczestniczyło w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Bóbr. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów. Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów. W kategorii Beniamin dla klas 4-6 II miejsce uzyskali Jagoda Szulborska oraz Miłosz Żoliński. W kategorii Junior dla klas 7-8 wyróżnienie uzyskał Igor Siry. 10 lutego odbyło się wręczenie dyplomów dla uczniów wyróżnionych oraz uczestniczących w konkursie. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych latach.
Bogusława Dytrych
Dominika Miaz