Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 4-8 » Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości

Uczniowie klas 1-3, tak jak ich koleżanki i koledzy z klas 4-8, także korzystają podczas lekcji z pomocy edukacyjnych zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
Podczas zajęć bardzo często, pod czujnym okiem wychowawców, wykorzystują klocki konstrukcyjne, dzięki którym ćwiczą logiczne myślenie i rozwiązywanie problemów. Niezwykle ważne jest także, że przy okazji świetnej zabawy uczą się zasad pracy zespołowej i odpowiedzialności za jej efekty. Nauka przez zabawę, działanie w praktyce z grupą rówieśników na pewno pobudzi w naszych młodych uczniach wyobraźnię, kreatywność i niezwykle ważną umiejętność współpracy z innymi.
Ewa Kamińska