Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 4-8 » Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości

W tym miesiącu uczniowie kontynuowali zdobywanie wiedzy i umiejętności wykorzystując sprzęt zakupiony dzięki udziałowi w programie „Laboratoria Przyszłości”. Podczas lekcji prezentowali swoje zdolności manualne i kreatywność wykonując maski karnawałowe i rowery za pomocą długopisów 3D. Projekty były bardzo zróżnicowane i pomysłowe.
Nowoczesny sprzęt jest także wykorzystywany podczas zajęć pozalekcyjnych. W naszej szkole funkcjonuje koło rękodzieła "Rękodzielnicy pomagają". Na zajęciach wykonywane są różne rzeczy, które potem są sprzedawane na kiermaszach, a dochód ze sprzedaży jest przekazywany na akcje charytatywne. Tym razem uczestnicy zajęć, za pomocą maszyn zakupionych w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości", szyli torby na zakupy na Dzień Babci i Dziadka. Gratulujemy pomysłowości i umiejętności.
Ewa Kamińska