Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 4-8 » Klasa IV c w projekcie "Dzieciaki sadzeniaki"

Klasa IV c w projekcie "Dzieciaki sadzeniaki"

Uczniowie klasy IV c wzięli udział w warsztatach botanicznych.
W czwartek 26.01.23 r. o godz. 7.45 wyjechaliśmy do Leroy Merlin na warsztaty "Dzieciaki sadzeniaki”. Spotkanie zaczęliśmy od ciekawej prezentacji dotyczącej rozwoju roślin oraz oglądania roślin zielnych. Uczniowie odpowiadali na pytania zadawane przez p. Karolinę. Dotyczyły one modyfikacji roślin i ich rozwoju. Po prezentacji miała miejsce część praktyczna. Każdy uczeń otrzymał doniczkę, glebę, keramzyt, pierwiosnek - Prymula Acaulis i miał za zadanie posadzić roślinę zgodnie z podanymi zasadami. Za prawidłowo wykonane zadanie dzieci otrzymały od instruktorów Leroy Merlin dyplomy i prymulkę. Praktyczne nauczanie przedmiotu przynosi wiele radości i trwałą wiedzę.
Dziękujemy pracownikom marketu Leroy Merlin w Jabłonnie za miłe przyjęcie.
Monika Banak