Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » "Zimowe krainy" - prezentacje w klasie 2c

"Zimowe krainy" - prezentacje w klasie 2c

Uczniowie klasy 2 c mieli możliwość skorzystania z oferty ciekawej pracy domowej związanej z omawianą lekturą "Zaczarowana zagroda". Chętne dzieci dobrały się w pary i przygotowały pracę wraz z omówieniem zagadnień związanych z tematem Arktyki lub Antarktydy.
Technika i format pracy był dowolny, dominowały makiety bardzo ciekawie przygotowane. Prezentacja ciekawostek związanych z wybranym tematem również cieszyła się skupieniem i zainteresowaniem słuchających. Taki sposób przedstawienia tematu to nie tylko wzbogacanie wiedzy, to także nauka współpracy i podziału obowiązków.
Projekt klasowy "Zimowe krainy" to cykl lekcji, które wzbogacone zostały o prezentacje własne uczniów. Efekty prac dzieci zostaną udostępnione wszystkim chętnym podczas wystawy na szkolnym korytarzu.
Zachęcamy do oglądania.

Dorota Mantur