Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Sensoryczna zabawa zmysły udoskonala - grudzień 2022

Sensoryczna zabawa zmysły udoskonala - grudzień 2022

W tym miesiącu, w ramach Ogólnopolskiego Programu Krainy Zmysłów „SENSORYCZNA ZABAWA ZMYSŁY UDOSKONALA” uczniowie klas 1-3 zmierzyli się z grudniowymi wyzwaniami. Wykonując poszczególne zadania stymulowali zmysł dotyku, propriocepcji oraz motoryki małej, wykorzystując przy tym samodzielnie wykonaną masę sensoryczną, z której powstawały świąteczne niespodzianki, np. pierniczki, świąteczne masy kąpielowe i inne.

W ten świąteczny czas nie mogło zabraknąć choinki, ale tym razem nietypowej, bo sensorycznej.Czas wypełniało nam samodzielne wykonanie pysznych, pięknie zdobionych pierników, a także wspaniałych stroików sensorycznych, które przyozdobiły wigilijne stoły. Zobaczcie sami.

Anna Kucharczyk

Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej