Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Klasy 2d i 2e w Ośrodku Edukacji Technicznej "Pinokio"

Klasy 2d i 2e w Ośrodku Edukacji Technicznej "Pinokio"

Wyjazd do Słomczyna, do Ośrodka Edukacji Technicznej "Pinokio" to strzał w dziesiątkę. Tu się nie można nudzić. Poznawaliśmy w tym miejscu pracę stolarza. To był prawdziwy stolarz: ciął, szlifował, wycinał na prawdziwych maszynach. Hałasu było dużo - na szczęście dostaliśmy okulary ochronne i słuchawki, żeby nasze uszy wytrzymały ten nadmiar decybeli. Potem sami pracowaliśmy z drewnianymi kawałkami, aż wykonaliśmy podstawki z ozdobami w postaci zwierząt. Zaangażowania było tyle, że szkoda było odchodzić od stołów pracowniczych. Wszystko zakończyło się ogniskiem z kiełbaskami.
Spędzony tutaj czas, to sama przyjemność. Polecamy!

Klasa 2d ,2e
Wychowawcy