Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 4-8 » Zakończenie roku szkolnego klas 8

Zakończenie roku szkolnego klas 8

W piątek 24 czerwca br. uczniowie klas ósmych uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 oraz zakończenia szkoły podstawowej. Dyrekcje, licznie zgromaczeni goście, nauczyciele oraz rodzice żegnali Absolwentów. Wicedyrektor p. Agnieszka Rosłoniec w trakcie uroczystości wręczyła uczniom dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie oraz listy gratulacyjne dla rodziców wyróżnionych uczniów. Podziękowania otrzymali również uczniowie z pocztu sztandarowego oraz uczniowie, którzy wyróźnili się w sporcie.  Na zakończenie spotkania p. Agnieszka Rosłoniec gratulowała uczniom wysokich wyników w nauce oraz wysokich wyników z egzaminu ósmoklasisty.

Absolwentom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz sukcesów w nowych szkołach.