Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 4-8 » Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023  w klasach 1 - 8 Szkoły Podstawowej nr 2 w Legionowie w dniu 1 września 2022r.

KlasaGodzina
Klasy 6 - 7 - 89.30
Klasy 4 - 510.00
Klasy 2 - 310.30
Klasy 1 i „0”11.00

Uroczyste rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 odbędą się na placu szkolnym od ul. Jagiellońskiej. Uczniów obowiązuje strój galowy i zmiana obuwia. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie udadzą się z wychowawcami do sal, w celu omówienia organizacji pracy w nowym roku szkolnym.

Informacja dla Rodziców klas "0"

Drodzy Rodzice,
Już 1 września Wasze pociechy rozpoczną swoją przygodę w szkolnej „Zerówce”. Z pewnością, będzie to ważne wydarzenie dla naszych dzieci. Już dziś zadbajcie o pozytywne nastawienie. Pamiętajcie, żeby odbierać dziecko o wspólnie ustalonej porze, okazujcie radość, a wszelkie niepewności i rozterki zgłaszajcie nauczycielom. Życzymy Wam, Drodzy Rodzice, dużo cierpliwości i odwagi, a dzieciom – samych radosnych chwil w naszej szkole.
Serdecznie zapraszamy naszych „Zerówkowiczów” wraz z opiekunami na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w czwartek, 1 września o godz. 11.00 na plac szkolny od ul. Jagiellońskiej. Po uroczystości odbędzie się spotkanie z wychowawczyniami w klasie.
Zapraszamy!
Załączamy wyprawkę dla Zrówkowicza:
-Kapcie uniemożliwiające poślizg
-Chusteczki higieniczne w pudełku oraz chusteczki mokre
-Kredki grube trójkątne zapakowane w piórnik;
-2 ołówki trójkątne;
-Pędzelki – gruby i cienki wraz z kubeczkiem;
-Farby plakatowe;
-Plastelina;
-Nożyczki z zaokrąglonymi czubkami;
-Temperówka;
-Teczka do prac;
-Klej w sztyfcie – 2 szt.;
-Klej Magic – 1 szt.;
-Ryza papieru białego;
-Blok techniczny biały A3 i A4;
-Blok techniczny kolorowy A3 i A4;
-Brystol kolorowy – 3 szt. (dowolne kolory)
Poza tym :
Każdy uczeń klasy 0 nosi ze sobą plecak, a w nim: piórnik z wyposażeniem śniadaniówkę oraz picie, ewentualnie coś na podwieczorek (jeżeli zostaje w szkole dłużej).
Do miłego zobaczenia:)
- Wychowawczynie