Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 1-3 » Lekcja otwarta w klasie 1a

Lekcja otwarta w klasie 1a

28 października uczniowie odbyli lekcję na powietrzu. Podczas zajęć otwartych, na którą zaprosiliśmy innych nauczycieli, dzieci utrwalały swoje umiejętności w trakcie „jesiennego bingo”. W okresie zabawy uczniowie doskonalili umiejętności przeliczania w zakresie 6, utrwalali umiejętności czytania, doskonalili sprawność motoryczną oraz spostrzegawczość. Podczas lekcji ważne było uważne słuchanie poleceń, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w trakcie gry, rozwijanie relacji społecznych poprzez pracę w grupie. Najważniejsze było wyzwalanie pozytywnych emocji w czasie wspólnej zabawy, która faktycznie była usystematyzowaniem zdobytej do tej pory wiedzy.

Link do zdjęć kliknij tutaj

Agnieszka Lemankiewicz
Anna Kucharczyk