Szkoła podstawowa » Aktualności » 2012/2013 » Klasy 4-6 » Próbny sprawdzian klas 6

Próbny sprawdzian klas 6

W dniu 28. 02. 2013 r. odbył się ostatni sprawdzian próbny w klasach szóstych pt.: „Dookoła świata". Przystąpiło do niego 91 uczniów. Wyjątkowość wydarzenia i podniosłą atmosferę podkreślał galowy ubiór przybyłych.
Pani Dyrektor Dorota Kuchta powitała zebranych oraz życzyła im doskonałych wyników

Barbara Bojar

Oferta pracy

wtorek, 8 maja 2018
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie ul. Jagiellońska 67 zatrudni pracownika ze znajomością języka rosyjskiego w pełnym wymiarze (40 godzin tygodniowo). Praca od zaraz do końca zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018.
Oferty proszę przesyłać na adres: .
Bliższe informacje pod numerem telefonu 22 7742754 w. 28.

Dorota Kuchta, dyrektor ZSP 2

Sprwadź jakość powietrza

czwartek, 8 marca 2018

Sprwadź jakość powietrza

czwartek, 8 marca 2018

piątek, 15 stycznia 2016

Druk zwalniania uczniów z zajęć lekcyjnych

poniedziałek, 1 grudnia 2014
do pobrania plik.doc   plik.pdf
Etyka nie tylko dla smyka

czwartek, 13 listopada 2014
W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła bierze udział w pilotażu projektu „Etyka nie tylko dla smyka" organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym.
Projekt ten ma na celu zwiększenie roli środowiska oświatowego w kształtowaniu postaw etyczno-moralnych uczniów, przygotowujących ich do współdziałania w budowaniu demokratycznego społeczeństwa.
GIODO

czwartek, 13 listopada 2014

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła już po raz szósty bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane-Twoja sprawa" organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.