Szkoła podstawowa » Aktualności » 2012/2013 » Klasy 4-6 » Próbny sprawdzian klas 6

Próbny sprawdzian klas 6

W dniu 28. 02. 2013 r. odbył się ostatni sprawdzian próbny w klasach szóstych pt.: „Dookoła świata". Przystąpiło do niego 91 uczniów. Wyjątkowość wydarzenia i podniosłą atmosferę podkreślał galowy ubiór przybyłych.
Pani Dyrektor Dorota Kuchta powitała zebranych oraz życzyła im doskonałych wyników

Barbara Bojar

Druk zwalniania uczniów z zajęć lekcyjnych

poniedziałek, 1 grudnia 2014
do pobrania plik.doc   plik.pdf
Wzór na rozwój - projekt edukacyjny

niedziela, 30 listopada 2014
WF z Klasą

wtorek, 18 listopada 2014
Szkoła z Klasą 2.0

poniedziałek, 17 listopada 2014

Piąta edycja programu Szkoła z Klasą 2.0 (2014/15) prowadzona jest pod hasłem „Czytamy i odkrywamy”. Umiejętność czytania ze zrozumieniem jest niezbędna w każdej dziedzinie. Skupimy się na rozwijaniu kompetencji czytania i analizy różnych tekstów, samodzielnego dochodzenia do wiedzy i do rozwiązań. Pokażemy uczniom, jak na różne sposoby odkrywać świat i ćwiczyć wytrwałość w dążeniu do celu.

Etyka nie tylko dla smyka

czwartek, 13 listopada 2014
W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła bierze udział w pilotażu projektu „Etyka nie tylko dla smyka" organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym.
Projekt ten ma na celu zwiększenie roli środowiska oświatowego w kształtowaniu postaw etyczno-moralnych uczniów, przygotowujących ich do współdziałania w budowaniu demokratycznego społeczeństwa.
GIODO

czwartek, 13 listopada 2014

W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła już po raz trzeci bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane-Twoja sprawa" organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.