Szkoła podstawowa » Aktualności » 2012/2013 » Klasy 4-6 » Powitanie wiosny - Dzień Odkrywania Talentów

Powitanie wiosny - Dzień Odkrywania Talentów

„Ten najbardziej olśniewa talentami, kto więcej rozdaje, niż otrzymuje”

Nikołaj Ostrowski

21 marca w pięknie udekorowanej sali zgromadzili się uczniowie klas 4-6. Prowadząca uroczystość Hanna Smach   przywitała  dyrekcję szkoły, całe grono pedagogiczne oraz wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 na wiosennym przeglądzie szkolnych talentów.

Jako pierwsza zaprezentowała  swój talent uczennica kl. IVb – Marta Porembska, która wykonując utwór pt. Dmuchawce, latawce wiatr wprowadzi nas w klimat nadchodzącej wiosny.
Uczniowie klasy IVc – Aleksandra Głuchowska i Michał Suchożerbski, popisywali  się talentem recytatorskim. Dziewczęta z klasy IVd zaprezentowały pokaz taneczny. Zuzia Zielińska zaprezentowała  talent recytatorski.Wszyscy wiedzą, że w klasie IVb jest wielu utalentowanych sportowców. Lena Laskowska, Zuzia Budzyńska i Ola Andrzejewicz zaprezentowały taniec z elementami gimnastyki sportowej. Kamila Uze, recytowała utwór pt. Rdza, autorstwa Hanny Niewiadomskiej. Tola Protasiewicz z klasy 4a przygotowała utwór muzyczny.  Uczennica z klasy VIc Julia Gmitrzuk przygotowała utwór muzyczny.Roksana Raubic, recytowała wiersz  Juliana Tuwima pt. Kotek. Uczeń z klasy 5b Jarek Krasowski popisywał się talentem tanecznym. Uczniowie z klasy IVb, wykonali  pokaz gimnastyki sportowej.

Uczniowie naszej szkoły podstawowej zaprezentowali szeroką gamę talentów: poetycki, wokalny, taneczny, sportowy. Pamiętajmy, że w każdym z nas drzemią talenty. Niech zdolności naszych kolegów i koleżanek będą dla wszystkich inspirujące i staną się pretekstem do odkrywania  talentów w każdym z nas.

Małgorzata Szutkowska

Uwaga świerzb

środa, 24 września 2014

W związku z potwierdzonym przypadkiem świerzbu bardzo prosimy o skontrolowanie skóry dzieci i członków rodziny. W przypadku znalezienia zmian prosimy o skonsultowanie się z lekarzem ( najlepiej dermatologiem). Zmiany mogą przypominać wysypkę, uczulenie lub ugryzienie komara i mogą pojawiać się na dłoniach, przedramieniu, brzuchu.

Informujemy, że pomieszczenia szkoły i przedszkola są na bieżąco dezynfekowane.

Wyprawka szkolna 2014/2015

poniedziałek, 16 czerwca 2014

Zasady

Wniosek