Klasy 1- 3

Aktualności klasy 1-3

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Zdrowy styl życia"

poniedziałek, 29 kwietnia 2013
W Starostwie Powiatowym w Legionowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. "Zdrowy styl życia". więcej
I miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim "Dawno, dawno temu ..."

piątek, 26 kwietnia 2013
25 kwietnia 2013r. w Zespole Szkół nr 1 w Legionowie odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla klas III, pod hasłem: "Dawno, dawno temu ..." . Naszą szkołę reprezentowali: Julia Głowacka, Maria Godlewska, Zofia Kaczorowska z klasy IIIa i Gustaw Banak z kl. IIId więcej
I i III miejsce w konkursie Omnibus 2013

wtorek, 23 kwietnia 2013

Dnia 18 kwietnia 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Zespole Szkół w Legionowie odbył się finał  więcej

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mistrz zadań tekstowych”

wtorek, 23 kwietnia 2013
21 kwietnia w Izabelinie odbył się Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mistrz zadań tekstowych". Naszą szkołę reprezentowali: więcej
Powiatowy Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras”

wtorek, 23 kwietnia 2013
19 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras". Naszą szkołę reprezentowali: więcej

GIODO

wtorek, 28 października 2014
W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła już po raz trzeci bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane-Twoja sprawa" organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.
Etyka nie tylko dla smyka

poniedziałek, 27 października 2014
W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła bierze udział w pilotażu projektu „Etyka nie tylko dla smyka" organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym.
Projekt ten ma na celu zwiększenie roli środowiska oświatowego w kształtowaniu postaw etyczno-moralnych uczniów, przygotowujących ich do współdziałania w budowaniu demokratycznego społeczeństwa.
Głosujcie na film - konkurs dla internautów!!

poniedziałek, 20 października 2014
  W dniu 30 września biliśmy  rekord Guinnessa w myciu zębów!!!

Zgłaszamy film z tej imprezy do konkursu!!!

tutaj znajdziesz link

ZAGŁOSUJ!!!

W dniach 22 - 28.10.2014 roku można głosować!!!

Zaproś do głosowania

rodzinę,

rodziny przyjaciół,

współpracowników

sąsiadów

każdego
"Bądź lekki jak balonik"- podziękowania

poniedziałek, 20 października 2014

Dziękuję gorąco wszystkim, którzy znaleźli dziś czas i byli z nami podczas uroczystości ślubowań, rajdu i pikniku.
Zimno? Jak mówił pan Wołodyjowski: "NIC TO!".
Tyle gorących serc ogrzewało dziś naszą szkołę, że aż miło było popatrzeć.
Dziękuję wychowawcom klas pierwszych SP2 i G5 za przygotowanie pięknych uroczystości.
Dziękuję Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom, Gościom i licznym Legionowianom, którzy wzięli udział w rajdzie rowerowym i pikniku.
Gratuluję wszystkim wspaniałym artystom i organizatorom stoisk.
Szczególne podziękowania dla współorganizatorów imprezy - Urzędu Miasta Legionowo i MOK.
Wielkie ukłony kierujemy w stronę panów komendantów Ryszarda Gawkowskiego i jego zastępcy Adama Nadworskiego i Straży Miejskiej, która pilotowała rajd i do końca uczestniczyła w imprezie.
I... Muszę to napisać: po prostu razem robimy cuda.
MAMY MOC!!!!!!!
A teraz... gorąca herbatka z sokiem malinowym
Pozdrawiam, Dorota Kuchta

25 października 2014r.- Plenerowa Impreza Rowerowa