Klasy 1- 3

Aktualności klasy 1-3

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Zdrowy styl życia"

poniedziałek, 29 kwietnia 2013
W Starostwie Powiatowym w Legionowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. "Zdrowy styl życia". więcej
I miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim "Dawno, dawno temu ..."

piątek, 26 kwietnia 2013
25 kwietnia 2013r. w Zespole Szkół nr 1 w Legionowie odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla klas III, pod hasłem: "Dawno, dawno temu ..." . Naszą szkołę reprezentowali: Julia Głowacka, Maria Godlewska, Zofia Kaczorowska z klasy IIIa i Gustaw Banak z kl. IIId więcej
I i III miejsce w konkursie Omnibus 2013

wtorek, 23 kwietnia 2013

Dnia 18 kwietnia 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Zespole Szkół w Legionowie odbył się finał  więcej

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mistrz zadań tekstowych”

wtorek, 23 kwietnia 2013
21 kwietnia w Izabelinie odbył się Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mistrz zadań tekstowych". Naszą szkołę reprezentowali: więcej
Powiatowy Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras”

wtorek, 23 kwietnia 2013
19 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras". Naszą szkołę reprezentowali: więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

wtorek, 25 sierpnia 2015
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
1 września 2015 r.

godz. 9.00 - klasy „O" - spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
godz. 9.00 - klasy I SP 2
godz. 10.15 - klasy II - III SP 2
godz. 11.30 - klasy IV , V i VI SP 2
godz. 12.30 - Gimnazjum nr 5

Uczniów obowiązuje strój galowy oraz zmiana obuwia.

Dyrektor ZSP 2
Dorota Kuchta

piątek, 3 lipca 2015

środa, 20 lutego 2013

wniosek do pobrania

plik doc   plik pdf

więcej informacji na stronie http://www.legionowo.pl

Druk zwalniania uczniów z zajęć lekcyjnych

poniedziałek, 1 grudnia 2014
do pobrania plik.doc   plik.pdf
Wzór na rozwój - projekt edukacyjny

niedziela, 30 listopada 2014
WF z Klasą

wtorek, 18 listopada 2014
Szkoła z Klasą 2.0

poniedziałek, 17 listopada 2014

Piąta edycja programu Szkoła z Klasą 2.0 (2014/15) prowadzona jest pod hasłem „Czytamy i odkrywamy”. Umiejętność czytania ze zrozumieniem jest niezbędna w każdej dziedzinie. Skupimy się na rozwijaniu kompetencji czytania i analizy różnych tekstów, samodzielnego dochodzenia do wiedzy i do rozwiązań. Pokażemy uczniom, jak na różne sposoby odkrywać świat i ćwiczyć wytrwałość w dążeniu do celu.

Etyka nie tylko dla smyka

czwartek, 13 listopada 2014
W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła bierze udział w pilotażu projektu „Etyka nie tylko dla smyka" organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym.
Projekt ten ma na celu zwiększenie roli środowiska oświatowego w kształtowaniu postaw etyczno-moralnych uczniów, przygotowujących ich do współdziałania w budowaniu demokratycznego społeczeństwa.
GIODO

czwartek, 13 listopada 2014

W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła już po raz trzeci bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane-Twoja sprawa" organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.