Świetlica » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Wyniki świetlicowego konkursu plastycznego "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

Wyniki świetlicowego konkursu plastycznego "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

W okresie przedświątecznym w naszej świetlicy szkolnej juz po raz kolejny zorganizowany został konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową", skierowany do dzieci klas I-III, który cieszył się dużym powodzeniem. Konkursowe jury wybrało zwycięzców, mimo, że decyzja nie należała do najłatwiejszych. Wszystkie ozdoby były ciekawe, niepowtarzalne i piękne.Zgłoszone do konkursu ozdoby choinkowe wykonane były z różnego rodzaju materiału i nawiązywały do tradycji Bożego Narodzenia.
Spośród wielu pięknych prac komisja nagrodziła dzieci:
I MIEJSCE Leon Ber- Kurek kl. 3e
II MIEJSCE Julia Sobiecka kl.3a
III MIEJSCE Matylda Pawlak kl.2c
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.Rodzicom i Wszystkim Dzieciom dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność, a laureatom gratulujemy.
Tekst, zdjęcia: E.Kasiak, B.Skoczylas.