Świetlica » Aktualności » Aktualności 2020/2021 » Wręczenie nagród The Voice Of School

Wręczenie nagród The Voice Of School

Czwarta edycja świetlicowego konkursu muzycznego The Voice Of School była wyjątkowa. Ze względu na pandemię i procedury bezpieczeństwa odbyła się w formie online. Uczniowie, oczywiście z pomocą swoich rodziców, nagrywali filmy ze swoimi występami i przesyłali drogą mailową na adres szkolnej świetlicy. Swój udział w konkursie zgłosili zarówno soliści, jak i zespoły wokalne. Po zebraniu wszystkich plików, Jury przystąpiło do oceniania. A to okazało się nie lada wyzwaniem, wyłoniono zwycięzców. Czwartą edycję The Voice Of School wygrali Agata Krupko oraz Zespół Dąbki. II miejsce zajęła Michalina Lewak-Jaśkowska, a III miejsce ex aequo: Martyna Maciejewska oraz Gabrysia Przyrowska. Jury przyznało także jedno wyróżnienie dla najmłodszej uczestniczki przeglądu- Enioli Emisore. Tradycyjnie dla laureatów konkursu przygotowano statuetki i dyplomy oraz słodkości. Nagrody wręczyła uczniom Pani dyrektor Dorota Kuchta w asyście Pani kierownik świetlicy Beaty Skoczylas. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnej edycji The Voice Of School, która odbędzie się wiosną przyszłego roku.