Znajdujesz się w:
Świetlica » Aktualności » 2020/2021 » Światowy Dzień Kota

Światowy Dzień Kota

Od kilkunastu lat 17 lutego obchodzimy w Polsce Dzień Kota. Święto obchodzimy po to, aby podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka. Na zajęciach świetlicowych dzieci zapoznały się z rasami kotów, dowiedziały się wielu ciekawostek dotyczących tych zwierząt. Uczniowie przypomnieli sobie takie piosenki jak "Kot Cezary" czy "Wlazł kotek na płotek". Przy okazji zajęć powstało wiele prac plastycznych, które można podziwiać w galerii prac świetlicowych.

 

Tekst, zdjęcia: M. Kosiorek, A. Boniakowska, A. Stanik.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2020-2021

 

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ŚWIETLICY SZKOLNEJ:

 

p.Skoczylas Beata – kierownik świetlicy

 

p. Boniakowska Aneta

p. Kasiak Edyta

p. Kosiorek Marzena

p. Wysiecka Anna

p. Milewska Jolanta

p. Ziemiecka Katarzyna

p. Sieja Liliana

p.Stanik Agnieszka