Znajdujesz się w:
Świetlica » Aktualności » 2020/2021 » „Humory i humorki” - my i nasze emocje.

„Humory i humorki” - my i nasze emocje.

 

Każde dziecko niezależnie od wieku zmaga się ze swoimi emocjami, próbuje je odczytać i zrozumieć zarówno u siebie, jak i u kolegów. To pomaga mu lepiej funkcjonować w grupie, lepiej rozumieć otaczający świat.Realizując temat o emocjach wyjaśniliśmy sobie czym są emocje i jakie rodzaje emocji towarzyszą nam w codziennym życiu - oglądając filmik edukacyjny „ Nasze emocje”. Efektem naszych prac twórczych były kolorowe stworki. Powstawały poprzez rozdmuchiwanie przez słomkę kolorowych plam z farb. Było to świetne ćwiczenie oddechowe, ale też najtrudniejsza część pracy :)  Następnie dzieci dorysowywały stworkom ręce, nogi, włosy i oczywiście twarz! A każdy z nich swoją miną wyrażał inną emocję - od strachu po radość. 

 

Tekst, zdjęcia: E.Kasiak

 

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2020-2021

 

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ŚWIETLICY SZKOLNEJ:

 

p.Skoczylas Beata – kierownik świetlicy

 

p. Boniakowska Aneta

p. Kasiak Edyta

p. Kosiorek Marzena

p. Wysiecka Anna

p. Milewska Jolanta

p. Ziemiecka Katarzyna

p. Sieja Liliana

p.Stanik Agnieszka