Znajdujesz się w:
Świetlica » Aktualności » 2019/2020 » Zapraszamy do udziału w szkolnym świetlicowym konkursie plastycznym „Kwitnące obrazy”!

Zapraszamy do udziału w szkolnym świetlicowym konkursie plastycznym „Kwitnące obrazy”!

Wychowawcy świetlicy zapraszają uczniów klas I-III z ZSP Nr 2 w Legionowie do udziału w konkursie plastycznym “Kwitnące obrazy”. Jego celem jest popularyzacja wiedzy na temat kwiatów i ich różnorodności, pobudzanie wyobraźni i rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci oraz promowanie twórczych dokonań młodych artystów. Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie pracy farbami i przedstawienie wiosennych kwiatów. Wymagany format obrazów to A4. Prace należy dostarczyć nie później niż do 10 marca br. do wychowawców szkolnej świetlicy. Niezbędne jest również dołączenie wypełnionego i podpisanego przez opiekuna formularza zgłoszeniowego. Więcej szczegółów znajdą Państwo w Regulaminie konkursu, który dostępny jest w szkolnej świetlicy oraz na stronie internetowej szkoły. Zachęcamy do udziału!

 

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

Tekst, zdjęcia: K.Ziemiecka, B.Skoczylas.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2020-2021

 

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ŚWIETLICY SZKOLNEJ:

p. Skoczylas Beata – kierownik świetlicy

 

p. Gołębiewska Andżelika

p. Kasiak Edyta

p. Kosiorek Marzena

p. Milewska Jolanta

p. Sieja Liliana

p. Wysiecka Anna

p. Zembrzuska Afrodyta

p. Ziemiecka Katarzyna