Znajdujesz się w:
Świetlica » Aktualności » 2019/2020 » Spotkanie z leśnikiem.

Spotkanie z leśnikiem.

28 lutego br. uczniów świetlicy szkolnej odwiedziła p.Katarzyna Jedlińska, która jest leśnikiem w Nadleśnictwie Jabłonna. Nasz Gość w  ciekawy sposób opowiedział o swojej pracy. Pani leśnik zainteresowała nas informacjami o szkółce kontenerowej w Skierdach im. Wojciecha Fondera, etapach powstawania oraz ochronie lasu. Uczniowie przypomnieli sobie zasady zachowania się w lesie. Świetliczaki uzyskali odpowiedzi m.in. na pytania: Ile lat żyje nietoperz? Ile kilogramów dziennie je łoś?

Tekst, zdjęcia: M. Kosiorek, B.Skoczylas.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2020-2021

 

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ŚWIETLICY SZKOLNEJ:

p. Skoczylas Beata – kierownik świetlicy

 

p. Gołębiewska Andżelika

p. Kasiak Edyta

p. Kosiorek Marzena

p. Milewska Jolanta

p. Sieja Liliana

p. Wysiecka Anna

p. Zembrzuska Afrodyta

p. Ziemiecka Katarzyna